دستگیری فرد مدعی نفوذ در دستگاه قضایی
دستگیری فرد مدعی نفوذ در دستگاه قضایی

هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان گلستان در گفت‌وگو با میزان از دستگیری فرد مدعی نفوذ در دستگاه قضایی خبر داد و بیان کرد: فردی که ادعا می‌کرد بازرس قوه قضاییه در استان‌های نوار شمالی کشور است، شناسایی و دستگیر شد. رئیس کل دادگستری گلستان خاطرنشان کرد: پس از دریافت گزارشی مبنی بر این که […]

هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان گلستان در گفت‌وگو با میزان از دستگیری فرد مدعی نفوذ در دستگاه قضایی خبر داد و بیان کرد: فردی که ادعا می‌کرد بازرس قوه قضاییه در استان‌های نوار شمالی کشور است، شناسایی و دستگیر شد.

رئیس کل دادگستری گلستان خاطرنشان کرد: پس از دریافت گزارشی مبنی بر این که فردی خود را بازرس قوه قضاییه در استان‌های شمالی معرفی و در صدد سوء استفاده است، موضوع در دستور کار حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان قرار گرفت.

 

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: با تلاش و پیگیری شبانه روزی کارکنان حفاظت و اطلاعات دادگستری استان گلستان، متهم شناسایی و دستگیر شد.

هاشمیان اظهار کرد: این فرد با اعلام این که سمت ویژه‌ای در قوه قضاییه دارد ادعا می‌کرد می‌تواند در پرونده‌ها اعمال نفوذ کند.

رئیس کل دادگستری گلستان به مراجعان دستگاه قضایی توصیه کرد: پرونده‌های خود را از مسیر قانونی دنبال کنند و اگر با کسانی مواجه شدند که ادعای اعمال نفوذ در پرونده‌ها را دارند، فریب نخورند تا هم مال خود را از دست ندهند و هم از دفاع قانونی در پرونده خود بازنمانند.

هاشمیان در پایان گفت: هم استانی‌ها اگر تخلفات این‌چنینی را دیدند از طریق تماس با شماره ۱۵۸۰ به حفاظت و اطلاعات دادگستری استان گلستان اطلاع دهند.

انتهای پیام/