دستگيري سارق حرفه اي منزل در مراغه
دستگيري سارق حرفه اي منزل در مراغه

فرمانده انتظامي شهرستان مراغه از دستگيري سارق حرفه اي منزل با ۲۸ فقره سرقت خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ”رضا اصلاني فر”با تشريح اين خبرگفت:در پي وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح حوزه استحفاظي، موضوع به صورت ويژه در دستور كار مأموران پليس آگاهي قرار گرفت. وي […]

فرمانده انتظامي شهرستان مراغه از دستگيري سارق حرفه اي منزل با ۲۸ فقره سرقت خبر داد. به گزارش قلم پرس به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ”رضا اصلاني فر”با تشريح اين خبرگفت:در پي وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح حوزه استحفاظي، موضوع به صورت ويژه در دستور كار مأموران پليس آگاهي قرار گرفت.
وي افزود: ماموران با گشت زني هاي نامحسوس و محسوس و انجام يکسري اقدامات فني ، تخصصي با تلاش بي وقفه ي شبانه روزي، سارق حرفه اي سابقه دار منزل را شناسايي و در يك اقدام غافلگيرانه او را در مخفیگاهش دستگير و به مقر انتظامي دلالت دادند.
سرهنگ “اصلاني فر” بيان داشت: سارق در بازجويي هاي صورت گرفته به ۲۸ فقره سرقت منزل اعتراف و مقادیر قابل توجهی از اموال مسروقه نیز از مخفیگاهش کشف شد.
وي اظهارداشت : در این راستا ۴ مالخر نیز دستگیر و پس از شناسايي اموال مسروقه و تاييد مالباختگان اموال به صاحبان شان تحویل شد.
فرمانده انتظامي مراغه در پايان به شهروندان توصيه کرد: با اقدامات پيشگيرانه، فرصت ارتکاب سرقت را از سارقان سلب و تا حد امکان از خالي گذاشتن منزل خودداري نمايند،