دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز پتانسیل بزرگی از نظر گردشگری در قسمت غرب تبریز
دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز پتانسیل بزرگی از نظر گردشگری در قسمت غرب تبریز

شهردار تبریز گفت: با احداث دریاچه مصنوعی در پارک بزرگ تبریز پتانسیل بزرگی از نظر گردشگری و محیط زیستی در قسمت غرب تبریز ایجاد خواهد شد. به گزارش قلم پرس به نقل از شهریارنیوز، مهندس ایرج شهین باهر در بازدید از دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در […]

شهردار تبریز گفت: با احداث دریاچه مصنوعی در پارک بزرگ تبریز پتانسیل بزرگی از نظر گردشگری و محیط زیستی در قسمت غرب تبریز ایجاد خواهد شد.

به گزارش قلم پرس به نقل از شهریارنیوز، مهندس ایرج شهین باهر در بازدید از دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص ایجاد امکانات پیرامون دریاچه مصنوعی و پارک بزرگ تبریز گفت: با توجه به میزان بالای پروژه های برنامه ریزی شده برای اجرا در محدوده پارک بزرگ و پیرامون دریاچه مصنوعی ضرورت ایجاب می کرد مسئولان شهری و همچنین اعضای شورای شهر تبریز از نزدیک از این مجموعه بزرگ بازدید کنند.

مهندس ایرج شهین باهر با اشاره به حضور فرماندار و اعضای شورای شهر تبریز در بازدید از این پروژه زیست محیطی گفت: با همت شهرداری تبریز دریاچه مصنوعی و بزرگ احداث شده در این مکان به مکان زیبایی برای استفاده شهروندان و گردشگران تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نباید تنها مجموعه تاریخی ائل گلی مرکز تفریحی و مراجعه شهروندان باشد گفت: در راستای کاهش حجم مراجعه کنندگان به این مجموعه که باعث ایجاد ترافیک در منطقه می شود و از سوی دیگر در راستای ایجاد امکانات رفاهی و گردشگری در قسمت های کم برخوردار شهر دریاچه مصنوعی پارک بزرگ احداث شده است.

شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: سعی و تلاش شهرداری تبریز این است که با اجرای پروژه های متعدد فرهنگی، تفریحی و گردشگری در پیرامون دریاچه مصنوعی و پارک بزرگ تبریز این منطقه را به یک مجموعه خوب و قابل استفاده برای شهروندان و گردشگران تبدیل کنیم.

مهندس ایرج شهین باهر شهردار تبریز به همراه، علیار راستگو فرماندار، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از پروژه دریاچه مصنوعی پارک بزرگ تبریز بازدید کردند.