درخشش دختران آذربایجان‌شرقی در مسابقات دواتلون قهرمانی کشور
درخشش دختران آذربایجان‌شرقی در مسابقات دواتلون قهرمانی کشور

مقام اول و سوم تیمی حاصل تلاش دختران آذربایجان‌شرقی در مسابقات دواتلون قهرمانی کشور بود. ‌‌ به گزارش قلم پرس،از تبریز؛ مسابقات دواتلون قهرمانی کشور بانوان ۱۴۰۱ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز برگزار شد. ‌‌این مسابقات برترین ورزشکاران دواتلون از سراسر کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند […]مقام اول و سوم تیمی حاصل تلاش دختران آذربایجان‌شرقی در مسابقات دواتلون قهرمانی کشور بود.

‌‌ به گزارش قلم پرس،از تبریز؛ مسابقات دواتلون قهرمانی کشور بانوان ۱۴۰۱ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز برگزار شد.

‌‌این مسابقات برترین ورزشکاران دواتلون از سراسر کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند که در پایان و در بخش تیمی اصفهان قهرمان و آذربایجان غربی و شرقی به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. در رده سنی بزرگسالان‌( طناز سادات حسینی شریف، اسرا پناهی، نگین حیدری و نازلی حضوری) شرکت نمودند.

‌ در بخش تیمی رده سنی جوانان، این دختران ‌آذربایجان‌شرقی بودند که موفق‌تر عمل کردند و عنوان قهرمانی را از آن خود نمودند. پس از آذربایجان‌شرقی استان های البرز و اصفهان بر سکوهای دوم و سوم ایستادند. در رده سنی جوانان ( زهرا زارع، مهدیه فتحی، پریا قربانزاده، مبینا محمدی) به مربیگری خانم‌ها شیما فرزانه و مریم اسدزاده در این دوره از مسابقات شرکت نمودند.

 در بخش انفرادی و در رده بزرگسالان شکوه طیاره خواجویی از قم با زمان ۰۱:۱۹:۵۹ به مقام قهرمانی دست یافت. پس از وی نساء کرامتی نیا از ایلام با زمان ۰۱:۲۳:۰۰ در جایگاه دوم ایستاد و حدیث نصر آزادانی از استان اصفهان با زمان ۱:۲۴:۵۸ در رده سوم قرار گرفت.

‌در رده سنی جوانان هم نرگس نسک روش از استان‌ چهارمحال و بختیاری زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد و با ثبت زمان ۱:۲۳:۳۰ قهرمان و صاحب مدال طلا شد. زهرا زارع وحید از استان میزبان با زمان ۱۴ ثانیه اختلاف در رده دوم ایستاد و عسل اکبری از البرز با زمان ۱:۲۵:۲۳ بر سکوی سوم قرار گرفت.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷