حمید درخشان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی پرسپولیس برابر گوای هند اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بود و در طول بازی، پرسپولیس حکم میدان بود. در اینگونه بازی‌ها مهم نیست با تیم دوم بازی کنید یا تیم اصلی به میدان برود. مهم این است که پرسپولیس در تمام بازی‌ها  برای برد به میدان […]

حمید درخشان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی پرسپولیس برابر گوای هند اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بود و در طول بازی، پرسپولیس حکم میدان بود. در اینگونه بازی‌ها مهم نیست با تیم دوم بازی کنید یا تیم اصلی به میدان برود. مهم این است که پرسپولیس در تمام بازی‌ها  برای برد به میدان برود.

وی افزود: اینکه گل‌محمدی سعی کرد به بازیکنانی که کمتر فرصت بازی داشتند، بازی بدهد فکر خوبی بود چون اینگونه هم سایر نفرات در شرایط مسابقه قرار می‌گیرند و هم فشار از روی بازیکنان اصلی برداشته می‌شود. با تغییراتی در تیم شاهد بودیم، پرسپولیس باز هم با همان تاکتیک همیشگی یعنی مالکیت توپ بازی کرد و سعی داشت با استفاده از تمام فضاها به حریف فشار بیاورد که در این کار موفق عمل کرد.

سرمربی سابق پرسپولیس در ادامه با بیان اینکه نباید بگوییم گوا تیم ضعیفی است، گفت: هر تیمی در لیگ قهرمانان آسیا حاضر بوده، حتما کیفیت مطلوبی داشته و دارد. به همین خاطر نباید بگوییم پرسپولیس مقابل تیم ضعیفی بازی می‌کرد چون تیم هندی در بازی‌های قبلی خود نشان داده کیفیت ضعیفی ندارد.

وی تصریح کرد: پرسپولیس به یک ثبات تاکتیکی خوبی رسیده و هر بازی بهتر عمل می‌کند و بازیکنان به خوبی در زمین یکدیگر را پیدا می‌کنند. من فکر می‌کنم با ادامه این روند،‌ پرسپولیس می تواند به فینال برسد و اینبار جام را بالای سر ببرد.

درخشان همچنین درباره عملکرد مهاجمان پرسپولیس هم گفت: شهریار مغانلو بازی به بازی بهتر می‌شود و از طرف دیگر عیسی آل‌کثیر هم با وجود محرومیت، الان وضعیت خوبی دارد. باید به این بازیکنان فرصت داد تا به آمادگی کامل برسند و بتوانند بیشتر برای پرسپولیس گلزنی کنند.

وی در پایان درباره اینکه آیا این پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد یا خیر، گفت: تقابل با تیم‌های شرق آسیا واقعا سخت است چون آن‌ها فوتبال را واقعا حرفه‌ای دنبال می‌کنند و امکانات وشرایط بهتری دارند با این حال امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود.

انتهای پیام