درباره بازیکنان خارجی کمیته انضباطی باشگاه تصمیم می‌گیرد/ شناخت کاملی از تیم پرسپولیس داریم
درباره بازیکنان خارجی کمیته انضباطی باشگاه تصمیم می‌گیرد/ شناخت کاملی از تیم پرسپولیس داریم

مربی تیم تراکتورسازی گفت: شناخت کاملی از تیم پرسپولیس داریم و از شرایط تیم حریف آگاهی لازم را داریم. به گزارش قلم پرس، امیرحسین پیروانی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: باگذشت ۱۳ هفته از لیگ اصحاب رسانه شرایط را ارزیابی می‌کنند. شناخت کاملی از پرسپولیس داریم و با […]

مربی تیم تراکتورسازی گفت: شناخت کاملی از تیم پرسپولیس داریم و از شرایط تیم حریف آگاهی لازم را داریم.

به گزارش قلم پرس، امیرحسین پیروانی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: باگذشت ۱۳ هفته از لیگ اصحاب رسانه شرایط را ارزیابی می‌کنند. شناخت کاملی از پرسپولیس داریم و با توجه به شرایط تیم حریف در هفته گذشته تمرین کرده و به نظرات تاکتیکی خوبی رسیدیم.

وی افزود: بازی بزرگی در پیش داریم. تاکتیک تیم پرسپولیس را تمرین کردیم. ازنظر تاکتیکی به بلوغ خوبی رسیده. روز بزرگی در پیش داریم و می‌خواهیم در کورس قهرمانی باشیم و هدفمان کسب ۳ امتیاز است.

مربی تیم تراکتورسازی درباره آخرین وضعیت بازیکنان خارجی این تیم خاطرنشان کرد: باشگاه ما یک باشگاه حرفه‌ای است و اگر بازیکنی امتیازاتی خارج از قرارداد از باشگاه بخواهد به او داده نخواهد شد. کمیته‌های مختلف باشگاه در حال فعالیت هستند و کمیته انضباطی باشگاه بعد از بازی در این مورد تصمیم می‌گیرد. بازیکنان خارجی ما بیش‌ازحد مقرر به مرخصی رفتند و با تأخیر برگشتند و امیدوارم بهترین تصمیم در موردشان گرفته شود. بازی کردن یا نکردن آن‌ها هم مشخص نیست.

وی در مورد تقسیم ورزشگاه تاکید کرد: ما پرهوادار ترین تیم ایران هستیم اگر شرایطی در نظر بگیرند که فردا تماشاگران ما بتوانند به ورزشگاه بیایند بهتر است که ورزشگاه پر شود و استقبال خوبی از سوی هواداران انجام شود.

پیروانی درباره بیانیه مشترک مسعود شجاعی کاپیتان تیم تراکتورسازی و جلال حسینی گفت: تشکر می‌کنم از حسینی و شجاعی. هر دو از بزرگان فوتبال کشور هستند و کار خوبی انجام دادند. ما می‌خواهیم همه از فوتبال لذت ببرند و فلسفه فوتبال همین لذت بردن است. از همه می‌خواهم فقط تیم خود را تشویق کنند. در مورد مصاحبه فروزان هم باید بگویم احتمالاً حرف‌های او بد منتقل‌شده و منظورش این بوده که چون بازیکن استقلال بوده است ذهنیت به وجود آمده است. فکر می‌کنم مشکل خاصی پیش نمی‌آید.

مربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به سوالی درباره اعتراض بابت محرومیت شجاع خلیل‌زاده تصریح کرد: بابت این سوال ممنونم. ما به بخش خصوصی وارد شدیم. فلسفه احترام و نجیب بودن بر باشگاه حاکم است که شرایط خوبی برای فوتبال رقم زده است. ما بارها فیلم بازی را دیدیم و اشتباهاتی بود که داوران علیه ما انجام دادند که سهوی بوده است. شاید برخی از تیم‌ها دنبال این هستند که کنار زمین شرایطی ایجاد کنند که داوری به سودشان باشد.

مربی تیم تراکتورسازی در مورد وضعیت عبدالله‌زاده گفت: او از ابتدای هفته در تمرینات ما هست و مشکلی که بود برطرف شده است.

پیروانی در مورد اینکه با اختصاص ۱۰ درصد از سهمیه ورزشگاه برای تیم میهمان موافق است گفت:‌تراکتورسازی متفاوت‌تر از بقیه تیم‌ها است به جرأت می‌توانم بگویم این تیم اکنون پرهوادارترین تیم است. شاید اختصاص ۱۰ درصد از وضعیت ورزشگاه برای دیگران مناسب باشد اما اگر فردا کل ورزشگاه آزادی را هم در اختیار تراکتورسازی بگذارند ۱۰۰ هزار تماشاگر پرشور ما در ورزشگاه حاضر شود بنابر این باید تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.فکر می‌کنم فردا ورزشگاه پر شود و دو تیم بتوانند از آن استفاده کنند.

پیروانی درباره غیبت تقوی در کنفرانس گفت: با توجه به تداخل تمرین با ساعت کنفرانس ترجیح دادند تبریز بمانند و نکاتی که من می‌گویم هم هماهنگ شده است.

#تنها_رسانه_رسمی_باشگاه_تراکتور

🚜 Channel
@TRACTORCLUB1970