به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء امروز (جمعه) در جریان آتش‌بس جنگ ۱۱ روزه غزه با صدور پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، پیروزی مقاومت اسلامی فلسطین در نبرد با رژیم صهیونیستی ــ که با نام عملیات شمشیر قدس شناخته می‌شود ــ را تبریک گفت. […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، حجت الاسلام و المسلمین «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء امروز (جمعه) در جریان آتش‌بس جنگ ۱۱ روزه غزه با صدور پیامی در صفحه شخصی خود در توئیتر، پیروزی مقاومت اسلامی فلسطین در نبرد با رژیم صهیونیستی ــ که با نام عملیات شمشیر قدس شناخته می‌شود ــ را تبریک گفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» با استناد به آیه هفتم سوره مبارکه محمد(ص) «ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم» نوشته است: «با تشکر از خداوند متعال برای نصرت و توفقیات اخیر، این پیروزی قاطع را به ملت فلسطین، همه آزادگان جهان، مقاومت اسلامی و حامیان آن تبریک می‌گویم.»

وی همچنین با اشاره به آیه هشتم سوره اسراء، دشمن صهیونیست را مورد کنایه قرار داد و افزود: «همانا اگر آنان دوباره اقدام کنند، مقابله خواهیم کرد.»

این مقام عالی مقاومت عراق، شهرک‌نشینان سرزمین‌های اشغالی را مردمی توصیف کرد که «استکبار، آنان را از کشورهای غربی و سراسر دنیا کوچانده تا در جایی زندگی کنند که کشورشان نیست.»

شیخ اکرم الکعبی با بیان اینکه «مستکبرین اقدام به تبعید و قتل مردمان اصیل این سرزمین کرده‌اند» افزود: «شهرک‌نشینان صهیونیست دیر یا زود باید از فلسطین خارج شوند. آنان یقین بدانند که جایی در سرزمین‌های اشغالی نداشته و هرگز امنیت‌شان تامین نخواهد شد.»

وی در پایان تاکید کرد: «مقاومت عراق مشتاق نبرد بزرگ و آزادسازی کامل فلسطین است.»

شامگاه روز گذشته،‌ پس از گزارش برخی منابع خبری درباره احتمال آتش‌بس، کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی رسما بر سر توقف درگیری‌ها و آتش‌بس با میانجیگری مصر موافقت کرد. گروه‌های مقاومت فلسطین نیز ساعتی بعد در بیانیه‌هایی جداگانه تأکید کردند که تا زمان پایبندی تل‌آویو به آتش‌بس به آن متعهد خواهند بود.

طبق آمار وزارت بهداشت غزه، در طول ۱۱ روز حملات همه جانبه صهیونیست‌ها ۲۴۳ تن از جمله ۶۶ کودک به شهادت رسیده و ۱۹۱۰ نفر نیز مجروح شده‌اند.

انتهای پیام/