دایی: خودمان توپ را به پرسپولیس دادیم و گفتیم به ما گل بزنید
دایی: خودمان توپ را به پرسپولیس دادیم و گفتیم به ما گل بزنید

سرمربی سایپا بازیکنانش را مقصر اصلی شکست تیمش مقابل پرسپولیس دانست. به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، علی دایی بعد از شکست سایپا مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار کرد: ما بازی را خوب شروع کردیم و در همان دقایق ابتدایی به گل رسیدیم اما در نیمه اول پرسپولیس روی خط دفاعی ما […]

سرمربی سایپا بازیکنانش را مقصر اصلی شکست تیمش مقابل پرسپولیس دانست.

به گزارش قلم پرس به نقل از ایسنا، علی دایی بعد از شکست سایپا مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار کرد: ما بازی را خوب شروع کردیم و در همان دقایق ابتدایی به گل رسیدیم اما در نیمه اول پرسپولیس روی خط دفاعی ما فشار آورد و ما تنها پنج تا ۱۰ دقیقه فوتبال بازی کردیم. متأسفانه روز بد خط دفاعی ما بود و اشتباهات بدی روی گل‌ها داشتیم. بر اساس اشتباهات خودمان توپ را به آن‌ها دادیم و گفتیم به ما گل بزنید. در ادامه با سه دفاع وسط بازی کردیم و گل دوم را زدیم اما توان کافی نداشتیم که گل سوم را بزنیم. عدم تجربه باعث دریافت گل شد. اصلاً متوجه نشدم گل دوم چطوری از بین ۵-۶ نفر به ثمر رسید. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم چون در این مدت فشار زیادی را تحمل کردند.

او افزود: هر پنج روز یک بار داریم بازی می‌کنیم و این موضوع تأثیرگذار است. با این حال اگر خط دفاعی ما مثل بازی قبل بود، بازنده نمی‌شدیم. اشتباهات جبران ناپذیری در این بخش مرتکب شدیم.

سرمربی سایپا همچنین با اعتراض به عملکرد داور مسابقه عنوان کرد: عالم و آدم دیدند. سیدجلال حسینی در نیمه اول با دست توپ را می‌زند اما خطای ما را می‌گیرد. اکثر گل‌هایی که در دنیا زده می‌شود روی ضربات ایستگاهی و کرنر است. در دقیقه ۹۳ معین عباسیان سانتر کرده و خلیل‌زاده به کرنر زده اما به جای اینکه کرنر ما را بگیرد، ضربه کنار دروازه اعلام می‌کند. فوتبال، یکی دوتا اشتباه است. چرا همین دو سه اشتباه به نفع من نمی‌شود؟ اگر داور اشتباه می‌کند، چرا به نفع من نمی‌شود؟ بعد از گل که پرسپولیسی‌ها اعتراض کردند و تماشاگران فحش دادند، داوری هم عوض شد. داور نباید به سکو و جو ورزشگاه توجه کند. من از این موضوع تعجب کرده‌ام که داور کنار دروازه برای چیست؟ یکی به من بگوید چطوری در دو قدمی کرنر را نگرفتند؟ ما که تماشاچی و پول نداریم، داوری هم اگر این طوری باشد، هیچ است.

دایی همچنین درباره خبر توافق باشگاه پرسپولیس با او برسر پرداخت مطالباتش توضیح داد: من هم در عجبم که این اخبار به گوشم می‌رسد. خیلی وقت است که قرار است صورت حساب مالیاتی را به من بدهند تا تسویه کنند. پرسپولیس باید برگه تسویه حساب مالیاتی مرا بدهد که تا الان نداده است. گویا اصل مالیات را داده‌اند اما جریمه‌اش را نه و نزدیک بود من، ممنوع‌الخروج شوم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا به بازیکنان جوان بیشتر بازی خواهد داد یا نه، گفت: ما براساس نیاز و تاکتیکی که اتخاذ می‌کنیم، از بازیکن‌ها استفاده می‌کنیم. این بازیکنان نیز با ما کار می‌کنند و به غیر از جوان‌ها، بازیکن دیگری نداریم. چهار، پنج بازیکن را تا پایان فصل نداریم و مجبوریم از جوان‌ها استفاده کنیم.