خروج از تلگرام زمینه را برای خالی شدن نیروهای انقلاب فراهم کرد /  رسانه ها امید را در جامعه ترویج دهند
خروج از تلگرام زمینه را برای خالی شدن نیروهای انقلاب فراهم کرد /  رسانه ها امید را در جامعه ترویج دهند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی فضای مجازی را ابزاری برای مقابله با جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: باید در فضای مجازی دقت‌‌های لازم را کرد و با هدف مقابله فرهنگی با شبهات فکری با دشمن مبارزه کرد. به گزارش قلم پرس، حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم امشب در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ابوذر در پردیس قدس […]

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی فضای مجازی را ابزاری برای مقابله با جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: باید در فضای مجازی دقت‌‌های لازم را کرد و با هدف مقابله فرهنگی با شبهات فکری با دشمن مبارزه کرد.

به گزارش قلم پرس، حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم امشب در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ابوذر در پردیس قدس تبریز اظهار کرد: از همه اصحاب رسانه می‌خواهم تا با تلاش خود امید را در بین آحاد مردم ایجاد کنند و کاری کنند مردم برای آینده خود امیدوار باشند.

وی با تاکید به اینکه رسانه‌ها نقش بسیار ارزشمندی در ایجاد نشاط در جامعه دارند، تصریح کرد: فضای مجازی از جمله این ظرفیت‌ها است به طوریکه باید در این فضا دقت‌‌های لازم را کرد و با هدف مقابله فرهنگی با شبهات فکری با دشمن مبارزه کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان فضای مجازی را ابزاری برای  مقابله با جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: فضای مجازی می‌تواند نقش بسیار مهمی ایفا کند به طوریکه خارج شدن از تلگرام زمینه را برای خالی شدن نیروهای انقلاب فراهم کرده بود.

وی توضیح داد: ما از فضا خارج شدیم ولی دشمن به مراتب ورود بیشتری به ان زمینه داشت درحالیکه  در فضای مجازی می‌توان شبهاتی که در رابطه با اسلام می شود را به خوبی و قاطعیت پاسخ داد.

امام جمعه تبریز به فرامین رهبر معظم انقلاب در مراسم سالگرد قیام مردم قم اشاره کرد و گفت: ایشان در این دیدار فرمودند که از طریق فضای مجازی می‌توان در مقابل دشمن، فعالیت‌های بسیار مهمی را انجام داد.

وی با تاکید به اینکه اهل قلم به جای تخریب،  مطالبه‌گری کنند، افزود: اصحاب رسانه باید سووالات خود را با متانت و احترام پرسیده و مطالبه‌گری کنند اجازه فراهم شدن زمینه برای سواستفاده دشمن را ندهند و فقط امید و امیدواری در جامعه ایجاد کنند.

آل‌هاشم با بیان اینکه بصیرت مردم قم باعث شد  تا مردم تبریز در چهلم قیام مردم قم یک حرکت طوفانی ایجاد کنند، توضیح داد: چه بهتر که این ۴۰ روز باقیمانده تا ۲۹ بهمن را اختصاص به نشان دادن دستاوردهای انقلاب کنیم.

وی متذکر شد: بهترین جشن برای دهه انقلاب همان تبیین دستاوردهای انقلاب است.