حمایت ۱۰۰۰ استاد دانشگاه پیام نور ازآیت الله رئیسی+لیست
حمایت ۱۰۰۰ استاد دانشگاه پیام نور ازآیت الله رئیسی+لیست

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس ۱۰۰۰ نفر از اساتید دانشگاه پیام نور کشوربا صدور بیانیه ای از آیت الله رئیسی حمایت کردند. در متن بیانیه اساتید دانشگاه پیام نور کشور آمده است: بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیْمِ ملت فهیم و غیور ایران بار دیگر برای تعیین سرنوشت خود در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ مشتاقانه به پای […]

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس ۱۰۰۰ نفر از اساتید دانشگاه پیام نور کشوربا صدور بیانیه ای از آیت الله رئیسی حمایت کردند.

در متن بیانیه اساتید دانشگاه پیام نور کشور آمده است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیْمِ

ملت فهیم و غیور ایران بار دیگر برای تعیین سرنوشت خود در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ مشتاقانه به پای صندوق‌های رای خواهند رفت.

همه آگاهیم که تقویت حاکمیت ملی، تداوم استقلال و عزت جهانی، ارتقای توانمندی نهادهای تصمیم ساز و اجرایی، بهبود سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی، رونق اقتصادی، توجه به عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد همه وابسته به حضور پر رنگ و مشارکت حداکثری در انتخابات است. مشارکتی که رئیس جمهور آینده بتواند با اتکا بر رای و پشتوانه گسترده مردمی، برنامه‌های خود را به منظور بهبود و ارتقا اقتصادی، فرهنگی و سیاسی جامعه بهتر اجرا نماید. ملت ایران بارها با حضور در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی و به خصوص انتخابات، وحدت و یکپارچگی شکوهمند خود را به نمایش گذاشته‌اند.

جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور به عنوان گسترده‌ترین دانشگاه دولتی در بدنه آموزش عالی کشور هم‌پای دیگر اقشار جامعه ضمن حضور در انتخابات و دعوت همگان به مشارکت در انتخابات و با احترام به همه نامزدهای حاضر در صحنه رقابت انتخابات ریاست جمهوری، حمایت خود را از آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی اعلام می‌دارد.

این حمایت بر اساس وظیفه‌ای است که اعضای هیات علمی جامعه برای روشنگری بر عهده دارند. امید است ملت عزیز همچون گذشته با حضور پرشکوه در پای صندوق‌های رای در انتخابات مشارکت جدی داشته باشند و با رای به آیت‌الله رئیسی موجب اقتدار کشور عزیزمان ایران را فراهم کنیم و بار دیگر وحدت و انسجام خود را به جهانیان نشان دهند.

اسامی امضاء کنندگان این بیانیه در زیر آمده است.

   

انتهای پیام/