خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین محمود محمدی، رئیس دادگستری شهرستان زرند اظهار کرد: مشکلاتی که تولیدکنندگان و صنعتگران با آن مواجه هستند در خارج از مرز‌های کشور قابل گشایش نیست، بلکه گره گشایی اصلی توسط خودمان با تکیه بر توان داخلی انجام می‌شود. وی تحقق شعار سال را در گرو تسهیل امور با حذف قانون‌های […]

خبرگزاری میزان – حجت‌الاسلام والمسلمین محمود محمدی، رئیس دادگستری شهرستان زرند اظهار کرد: مشکلاتی که تولیدکنندگان و صنعتگران با آن مواجه هستند در خارج از مرز‌های کشور قابل گشایش نیست، بلکه گره گشایی اصلی توسط خودمان با تکیه بر توان داخلی انجام می‌شود.

وی تحقق شعار سال را در گرو تسهیل امور با حذف قانون‌های دست و پاگیر و بروکراسی اداری دانست و بیان کرد: بدون شک در مسیر تولید موانع بسیاری وجود دارد، موانعی که می‌تواند حتی از جنس قوانین دست‌وپاگیر و ناکارآمد باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی بیان کرد: با توجه به وجود منابع متعددی در کشور به منظور توسعه بخش تولید، می‌طلبد تا با پشتیبانی و رفع موانع و برداشت بروکراسی‌های پیچیده اداری زمینه سرمایه گذاری برای افرادی که در این راستا فعالیت دارند فراهم شود.

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی باید به گونه‌ای عمل کنند که در امر تولید شرایط کسب و کار فراهم شده و سرمایه‌گذاران در راستای سرمایه‌گذاری در سطح شهرستان ترغیب و تشویق شوند.

رئیس دادگستری زرند افزود: هدایت نقدینگی به سمت تولید و تسهیل صدور مجوز‌ها از جمله وظایف دستگاه‌های اجرایی است و در این راستا دستگاه قضایی از قصور و تقصیر متولیان دستگاه‌های اجرایی و ترک فعل‌هایی که عملا موجب ایجاد اخلال در نظام اقتصادی و تولید شوند، گذشت نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

حجت الاسلام والمسلمین محمدی اظهار کرد: دستگاه قضایی به عنوان مهمترین رکن حاکمیت نظام اسلامی ضمن مبارزه با مفاسد اقتصادی از هر گونه سرمایه گذاری سالم در سطح شهرستان زرند استقبال و از مسئولین صنایع شهرستان زرند به‌ویژه شرکت فولاد زرند ایرانیان درخواست دارد تا در راستای فراهم آوردن بستر تولید و سرمایه‌گذاری در سطح شهرستان با دستگاه‌های اجرایی و سرمایه‌گذاران نهایت همکاری و تعامل را داشته باشند.

انتهای پیام/