حمایت دستگاه قضایی آذربایجان غربی از تولید ملی و اشتغال زایی
حمایت دستگاه قضایی آذربایجان غربی از تولید ملی و اشتغال زایی

خبرگزاری میزان – ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در دیدار با عبادی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت: امروز اشتغال جوانان یکی از دغدغه‌های بسیار مهم کشور و استان هست و چنانچه امر اشتغال حل شود بسیاری از آسیب‌های اجتماعی هم مرتفع شده و کاهش می‌یابد. عتباتی افزود: […]

خبرگزاری میزان – ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در دیدار با عبادی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اظهار داشت: امروز اشتغال جوانان یکی از دغدغه‌های بسیار مهم کشور و استان هست و چنانچه امر اشتغال حل شود بسیاری از آسیب‌های اجتماعی هم مرتفع شده و کاهش می‌یابد.

عتباتی افزود: باید از ظرفیت تمامی نهاد‌ها و ارگان‌های دولتی و مردمی برای ایجاد رفاه اجتماعی و اقتصادی و معیشتی مردم کمک گرفت و در این راه از هیچ اقدامی نباید مضایقه کرد.

وی در ادامه از وضعیت کار و اشتغال در استان جویا و پس از اطلاع از وضعیت کار استان تصریح کرد: دستگاه قضایی استان با تمام توان خود از اشتغالزایی و تولید حمایت می‌کند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

عبادی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هم با تبریک انتصاب رئیس کل دادگستری استان و احراز رتبه مدیر قضایی نمونه کشوری به وی گفت: آمار بیکاری در استان بسیار است و استان رتبه ۱۵ الی ۲۴ را داشته و اکنون رتبه ۲۴ کشوری را دارد.

عبادی ادامه داد: بیشتر درخواست کار در استان کارگری است، ولی افراد بیکار بیشتر دارای تحصیلات عالیه می‌باشند.

عبادی در پایان این دیدار حمایت دستگاه قضایی استان را در جهت افزایش اشتغالزایی و ایجاد رفاه برای عموم مردم خواستار شد.

 

انتهای پیام/