به گزارش قلم پرس، احمد راستینه نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست بر اثر سانحه تصادف بر حمایت از سختی شغل خبرنگاران و بیمه کامل آن‌ها تأکید کرد. راستینه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران و درگذشت دو خبرنگار […]

به گزارش قلم پرس، احمد راستینه نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست بر اثر سانحه تصادف بر حمایت از سختی شغل خبرنگاران و بیمه کامل آن‌ها تأکید کرد.

راستینه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران و درگذشت دو خبرنگار جوان ایرنا و ایسنا قلب‌های بسیاری را متأثر ساخت.

ثمره خون این دو عزیز اراده همگان را برای دفاع از محیط زیست مستحکم‌تر خواهد ساخت. حمایت از سختی‌ شغل خبرنگاری و بیمه کامل آنها نیاز ضروری جامعه خبرنگاری است.

 

به گزارش فارس، عصر روز گذشته (چهارشنبه، ۲ تیر) اتوبوس اسکانیا حامل خبرنگارانی که برای تهیه گزارش از وضعیت دریاچه ارومیه عازم آن منطقه شده بودند، در حوالی شهر نقده واژگون شد که چندین مصدوم بر جای گذاشت و «مهشاد کریمی» خبرنگار حوزه محیط زیست ایسنا و «ریحانه یاسینی» خبرنگار ایرنا در این سانحه تلخ، جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام/