به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس،‌ حزب تمدن اسلامی در قدردانی از حضور پرشور مردم ایران در انتخابات ۲۸خردادماه۱۴۰۰بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم حضور و مشارکت بالای مردم درپای صندوق‌های رای، صفحه درخشان دیگری را در نظام سیاسی کشور و مردم سالاری دینی رقم زد. و […]

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس،‌ حزب تمدن اسلامی در قدردانی از حضور پرشور مردم ایران در انتخابات ۲۸خردادماه۱۴۰۰بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور و مشارکت بالای مردم درپای صندوق‌های رای، صفحه درخشان دیگری را در نظام سیاسی کشور و مردم سالاری دینی رقم زد. و می‌بایست در این شرایط دشوار و پیچیده سیاسی،اقتصادی و اجتماعی و از طرفی تحرکات جبهه مخالف داخلی و رسانه‌های استکباری و عوامل عبری عربی آن در منطقه از مردم پا بکار و میدان‌دار در جمهوری اسلامی تقدیر کرد. ان‌شاءالله رئیس جمهور منتخب در این استقبال پرشور مردمی در خدمتگزاری حداکثر استفاده‌ را خواهد نمود.

حزب تمدن اسلامی ضمن تبریک به مردم عزیز و سرافراز، توفیقات روزافزون در ایفای نقش درست و شایسته خدمتگزاری به صاحبان اصلی انقلاب اسلامی و تحقق امانت امام راحل (ره) و شهدا و ایثارگران جریان مقاومت و تحقق وظایف مقرر در قانون اساسی را از رییس جمهور و دیگر قوا و مراکز تصمیم‌گیر خواستار بوده و همواره پیگیر نظام و مردم گرانقدر خواهد بود.

حزب تمدن اسلامی معرفی اعضای کابینه از شایستگان کارآمد و مردمی و دارای رویکرد صادقانه (که همواره مورد تاکید شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی بوده) و فراهم نمودن زمینه‌های برنامه محوری در اجرا و تقویت جریان منظم تشکل‌ها در راستای ایفای تعهدات مقرر دولت انقلابی و تحول‌گرا می‌داند و ان‌شاءالله که چنین شود.

انتهای پیام/