حضور استاندار آذربایجان شرقی در دو مدرسه و قدردانی از زحمات معلمان
حضور استاندار آذربایجان شرقی در دو مدرسه و قدردانی از زحمات معلمان

استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز معلم، در دو مدرسه در شهر تبریز حضور یافت و از زحمات و تلاش‌های معلمان و مدیران این مدارس قدردانی کرد. عابدین خرّم ظهر امروز با حضور در دبیرستان پسرانه فردوسی در ناحیه ۲ تبریز، در فضایی صمیمی با معلمان این آموزشگاه دیدار و با اهدای شاخه‌گل به مناسبت […]


استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت روز معلم، در دو مدرسه در شهر تبریز حضور یافت و از زحمات و تلاش‌های معلمان و مدیران این مدارس قدردانی کرد.

عابدین خرّم ظهر امروز با حضور در دبیرستان پسرانه فردوسی در ناحیه ۲ تبریز، در فضایی صمیمی با معلمان این آموزشگاه دیدار و با اهدای شاخه‌گل به مناسبت روز معلم، از زحمات آنان قدردانی کرد.
 
استاندار آذربایجان شرقی به یکی از کلاس‌های درس این دبیرستان هم سر زد و با معلم و دانش‌آموزان این کلاس گفت‌وگو کرد.
 
وی همچنین در دبیرستان دخترانه فاطمیه در ناحیه ۵ تبریز حضور یافت و ضمن دیدار با جمعی از معلمان و دانش‌آموزان این واحد آموزشی، از زحمات معلمان و مسئولان مدرسه قدردانی کرد.
 
استاندار آذربایجان شرقی در این دیدارها با اشاره به جایگاه والای معلمان در جامعه، گفت: قدر و منزلت معلمان عزیز با هیچ چیز قابل مقایسه نیست و همه ما باید قدردان معلمان باشیم.
 
وی با بیان اینکه امروز به رسم قدردانی از معلمان به صورت نمادین در دو مدرسه حضور یافتیم، افزود: دولت مردمی با جدیت مسائل و مشکلات معلمان و جامعه فرهنگیان را پیگیری می‌کند و ما نیز در استان برای رفع دغدغه‌های این عزیزان تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.