حادثه تروریستی شیراز، نشان از درماندگی دشمنان جنایتکار اسلام و انقلاب دارد
حادثه تروریستی شیراز، نشان از درماندگی دشمنان جنایتکار اسلام و انقلاب دارد

معاون اول قوه قضائیه گفت: اقدام تروریستی و ناجوانمردانه شیراز که در ادامه خباثت های دشمنان اسلام نسبت به ملت رشید ایران اسلامی صورت گرفت، نشان از درماندگی و جبن و زبونی دشمنان جنایتکار اسلام و انقلاب و اذناب آنها دارد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد مصدق، معاون اول قوه قضائیه باصدور پیامی شهادت تعدادی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) در حادثه تروریستی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

حادثه تروریستی شیراز که در حرم مطهر احمد بن‌ موسی(ع) منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از زائران و هموطنان عزیزگردید، بار دیگر چهره پلید دشمنان کوردل نظام و جمهوری اسلامی را نمایان ساخت .

این اقدام تروریستی و ناجوانمردانه که در ادامه خباثت های دشمنان اسلام نسبت به ملت رشید ایران اسلامی صورت گرفت، نشان از درماندگی و جبن و زبونی دشمنان جنایتکار اسلام و انقلاب و اذناب آنها دارد.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حمله تروریستی و ناجوانمردانه و عرض تسلیت و تبریک شهادت هموطنان بی گناه به خانواده های معظم شهدا ،مقام معظم رهبری (مدظله العالی )، ملت شریف ایران، از خداوند متعال برای مجروحان شفای عاجل مسالت دارم و از همکاران دستگاه قضایی استان فارس می خواهم که با دقت ، سرعت و قاطعیت با عاملان و آمران این جنایت برخورد کنند .

 

محمدمصدق
معاون اول قوه قضائیه