جنین ۴ ماهه پرواز لندن- مسقط را در تبریز زمین‌گیر کرد
جنین ۴ ماهه پرواز لندن- مسقط را در تبریز زمین‌گیر کرد

هواپیمای عمان ایر به دلیل وجود مریض بدحال در فرودگاه تبریز فرود اضطراری کرد.

به گزارش قلم پرس، رامین آذری، مدیرکل فرودگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: امروز ساعت ۱۵:۵۶ یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ مسافربرى شرکت عمان ایر که از لندن عازم مسقط  بود با اعلام اینکه یکی از مسافرانش به دلیل بیماری و بدحالی، وضعیت مناسبی ندارد مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز شد.

وی افزود: با اعلام خلبان مبنى بر فرود اضطرارى در فرودگاه تبریز، بلافاصله اورژانس مستقر در فرودگاه بالای سر بیمار که خانم ۳۰ ساله تبعه انگلیس بود حاضر شد و با انجام اقدامات اولیه درمانى توسط تکنسین‌هاى اورژانس مستقر در فرودگاه ، این بیمار بدحال به بیمارستان طالقانی تبریز جهت مداوا انتقال داده شد.

 این مادر لندنی‌الاصل ۴ ماهه بادار می‌باشد همچنین هواپیمایی عمان ایر تا لحظه مخابره این خبر در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز مستقر بوده و منتظر مشخص شدن وضعیت مسافر خود در بیمارستان می‌باشد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این باره گفت: هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ مسافربرى شرکت عمان ایر که از لندن عازم مسقط بود، با اعلام اینکه یکی از مسافرانش به دلیل بیماری و بدحالی اوضاع مناسبی ندارد مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز شد.
وی ادامه داد: این مسافر، یک خانم ۳۰ ساله اهل کشور انگلستان است که بعلت مشکلات بارداری و افت فشار تحت اقدامات درمانی اورژانس مستقر فرودگاه به بیمارستان طالقانی تبریز انتقال یافت.