جمع آوری ۵ تن درب بطری های پلاستیکی/اهدای ۲۴ویلچر به معلولان نیازمند
جمع آوری ۵ تن درب بطری های پلاستیکی/اهدای ۲۴ویلچر به معلولان نیازمند

جشن رونمایی از ویلچرهای کمپین درب بطری‌های تبریز در تالار اندیشه ائل گلی تبریز برگزار شد. به گزارش قلم پرس: جشن رونمایی از ویلچرهای کمپین درب بطری‌های تبریز در تالار اندیشه ائل گلی تبریز برگزار شد. سپیده جلالی مبدع کمپین جمع آوری درب بطری های پلاستیکی در زمینه برگزاری این برنامه با تاکید بر اینکه […]

جشن رونمایی از ویلچرهای کمپین درب بطری‌های تبریز در تالار اندیشه ائل گلی تبریز برگزار شد.

به گزارش قلم پرس: جشن رونمایی از ویلچرهای کمپین درب بطری‌های تبریز در تالار اندیشه ائل گلی تبریز برگزار شد.

سپیده جلالی مبدع کمپین جمع آوری درب بطری های پلاستیکی در زمینه برگزاری این imageبرنامه با تاکید بر اینکه این طرح با هدف فرهنگ سازی برای بازیافت زباله‌های پلاستیکی راه‌اندازی شده است گفت: درب بطری‌های پلاستیکی تلنگری است برای همه ی اقشار مردم که یک شیء به ظاهر کوچک و بی‌ارزش پلاستیکی می تواند ضمن بازیافت و کمک به محیط زیست، منشاء تحولات بزرگ در جامعه باشد.

 

وی با بیان اینکه درب بطری‌های جمع آوری شده برای تهیه ویلچر برای معلولان نیازمند به فروش می روند گفت: به همین منظور طی مراسمی در تالار اندیشه پارک ائل گلی، جشن رونمایی از ویلچرهای کمپین درب بطری‌های تبریز برگزار شد.

وی با اشاره به جمع آوری ۵ تن درب بطری های پلاستیکی خاطر نشان کرد: با درب بطری های جمع آوری شده تا کنون ۲۴ ویلچر به معلولان نیازمند اهدا خواهد شد.

جلالی از تمام حامیان کمپین درب بطری های تبریز دعوت کرد با حضور در این جشن، حمایت خود را از این طرح زیست محیطی و اجتماعی نشان دهند./صنعتیمیز