خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین غریب، در گفتگو با میزان با تایید خبر دستگیرى فردی معروف به مهدى گاوزن از اشرار شناخته شده اظهار کرد: در پى دریافت نیابت قضایى در تعطیلات عید، مبنى بر حضور متهم به قتل در این استان هماهنگى هاى لازم با پلیس اطلاعات قم به عمل آمد. دادستان عمومى […]

خبرگزاری میزان – حجت الاسلام والمسلمین غریب، در گفتگو با میزان با تایید خبر دستگیرى فردی معروف به مهدى گاوزن از اشرار شناخته شده اظهار کرد: در پى دریافت نیابت قضایى در تعطیلات عید، مبنى بر حضور متهم به قتل در این استان هماهنگى هاى لازم با پلیس اطلاعات قم به عمل آمد.

دادستان عمومى و انقلاب مرکز استان قم خاطرنشان کرد: در ادامه همکارى هاى لازم با ماموران انتظامى اعزامى از استان محل وقوع جرم، اقدامات لازم براى دستگیرى متهم به عمل آمد.

حجت الاسلام والمسلمین غریب اظهار کرد: در این خصوص علاوه بر فرد مورد اشاره چند نفر دیگر دستگیر و جهت ادامه تحقیقات به استان مربوطه اعزام شدند.

گفتنی است، اراذل و اوباش فراری متهم به قتل با سلاح گرم شکاری پس از کشتن جوانی در شهر گتاب، در اصفهان مخفی شده بودند که با دستور و نیابت قضایی و همکاری پلیس اطلاعات بابل و استان مازندران در قم دستگیر شدند.

انتهای پیام/