جزئیات ویدئوی مرد مست با دشنه در تبریز / فرد مست با همکاری اطلاعاتی مردم دستگیر شده است
جزئیات ویدئوی مرد مست با دشنه در تبریز / فرد مست با همکاری اطلاعاتی مردم دستگیر شده است

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی در خصوص انتشار ویدئوی مرد مستی که از اراذل واوباش بوده و با دشنه درصددتخریب خودروها و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم خوب و فهیم حیدرآبادتبریز توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش  قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ اسمعیل پور درخصوص ویدئوی مردمستی که از […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی در خصوص انتشار ویدئوی مرد مستی که از اراذل واوباش بوده و با دشنه درصددتخریب خودروها و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم خوب و فهیم حیدرآبادتبریز توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش  قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، سرهنگ اسمعیل پور درخصوص ویدئوی مردمستی که از اراذل واوباش بوده و با دشنه درصدد تخریب خودروها و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم خوب وفهیم حیدرآباد است، اظهار داشت: این موضوع که تازه در فضای مجازی به نمایش گذاشته شده است مربوط به هفته قبل بوده که با همکاری اطلاعاتی مردم خوب محله حیدر آباد در ظرف کمتر از یک ساعت دستگیر وتحویل مراجع قضایی شد.

وی گفت: نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی ضمن اطمینان به همه شهروندان که هیچ فردی قادر به قدرت نمایی در شهرهای استان را نبوده و پرسنل خدوم این نیرو به عنوان خادمان ملت همواره در کمین اینگونه افراد هستند.

اسمعیل‌پور افزود: نیروی انتظامی استان به همکاری‌های اطلاعاتی مردم قهرمان استان نیاز داشته و در تمام اوقات با تلفن ۱۱۰ در کنار شما خواهد بود و آمادگی شنیدن تشویقات انتقادات و پیشنهادات شما با شماره ی ۱۹۷ را دارد.