به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات بسکتبال ۳ در ۳ رده سنی زیر ۲۳ سال باشگاه‌ها و دستجات آزاد تبریز در سالن پورشریفی با شرکت هشت تیم برگزار شد.  پس از انجام ۱۶ بازی تیم‌های آرارات و آکادمی بسکتبال آفتابی  به دیدار فینال راه یافتند که در پایان تیم آکادمی بسکتبال آفتابی با نتیجه […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسابقات بسکتبال ۳ در ۳ رده سنی زیر ۲۳ سال باشگاه‌ها و دستجات آزاد تبریز در سالن پورشریفی با شرکت هشت تیم برگزار شد.

 پس از انجام ۱۶ بازی تیم‌های آرارات و آکادمی بسکتبال آفتابی  به دیدار فینال راه یافتند که در پایان تیم آکادمی بسکتبال آفتابی با نتیجه ۲۲ بر ۱۰ برابر  آرارات به پیروزی رسید و  قهرمان رقابت‌ها شد.

احسان آفتابی ستاره بازی فینال بود که به تنهایی موفق شد ٢١ امتیاز‌ به دست آورد‌، او ٩ پرتاب موفق ٢ امتیازی به ثمر رساند و نقش مهمی در پیروزی آکادمی بسکتبال آفتابی داشت.

همچنین در مسابقه رده بندی نیز تیم لاک‌پشت‌های نینجا با نتیجه ۱۶ بر ۱۱ تیم ماریانا را شکست داد و به عنوان سوم دست یافت.

با توجه به این که تیم های شرکت‌کننده فاقد رنکینگ در فیبا ۳ در ۳ بودند به صورت سیدبندی خودکار تعداد ۸ تیم در دو گروه چهار تیمی تقسیم شدند.

این مسابقات با استفاده از نرم‌افزار وب محور “ایونت میکر” که توسط فدراسیون بین‌المللی بسکتبال‌(فیبا) طراحی و پشتیبانی می‌شود برگزار شد و برای اولین بار این مسابقه ثبت بین‌المللی شده و از حمایت فیبا برای برگزاری برخوردار گردید.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷