تکواندوکاران خردسال آذربایجان شرقی پنج مدال کسب کردند
تکواندوکاران خردسال آذربایجان شرقی پنج مدال کسب کردند

به گزارش قلم پرس به نقل از ایرنا، ‌بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشوری تکواندوی خردسالان پسر و دختر در یزد با حضور ۳۱۴ تکواندوکار در قالب ۳۲ تیم از ۳۱استان از بیست و نهم خرداد تا یکم تیر ماه جاری در شهر یزد برگزار شد. آرمیتا محسنیان، تکواندوکار آذربایجان شرقی از شهرستان ملکان، […]

به گزارش قلم پرس به نقل از ایرنا، ‌بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشوری تکواندوی خردسالان پسر و دختر در یزد با حضور ۳۱۴ تکواندوکار در قالب ۳۲ تیم از ۳۱استان از بیست و نهم خرداد تا یکم تیر ماه جاری در شهر یزد برگزار شد.
آرمیتا محسنیان، تکواندوکار آذربایجان شرقی از شهرستان ملکان، در این مسابقات با غلبه بر حریفان خود بر سکوی قهرمانی ایستاد و نشان طلا را به گردن آویخت.
دیگر تکواندوکاران خردسال استان در این مسابقات متشکل از النا سرپیرا و دنیز کلانتری نیز در اوزان دوم و نهم به مدال برنز دست یافتند.
همچنین در بخش پسران مسابقات تکواندوی خردسالان کشور در شهر یزد، رادین زینالی مدال طلای وزن نهم و علی سنایی مدال نقره وزن پنجم را به دست آوردند.
در این مسابقات استان های البرز، مازندران و تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم تیمی را کسب کردند.
گفتنی است این مسابقات در سالن ١۶ هزار نفری شاهدیه یزد برگزار شد و پسران بیست و نهم و سی ام خرداد ماه و دختران از سی و یکم خرداد تا یکم تیر ماه به رقابت پرداختند.