به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی در دیدار با معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران، با قدردانی از خدمات این شرکت در استان، اظهار داشت: با وجود چند برابر شدن فعالیت‌های پست در دوران کرونا، این حوزه به خوبی مدیریت شده و یکی از کم‌مشکل‌ترین حوزه‌ها در استان بوده است. وی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی در دیدار با معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران، با قدردانی از خدمات این شرکت در استان، اظهار داشت: با وجود چند برابر شدن فعالیت‌های پست در دوران کرونا، این حوزه به خوبی مدیریت شده و یکی از کم‌مشکل‌ترین حوزه‌ها در استان بوده است.

وی با اشاره به برخی از ویژگی‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان، گفت: به‌رغم شرایط دشوار ناشی از تحریم و کرونا، فعالیت‌های اقتصادی در استان هنوز هم از رونق خوبی برخوردار است که این امر ناشی از توسعه زیرساخت‌ها در سال‌های گذشته بوده است.
 
پورمحمدی با اشاره به ظرفیت‌های حوزه ارتباطات در دوران کرونا، گفت: توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در دولت تدبیر و امید و امکان برقراری ارتباطات آنلاین در حوزه‌های مختلف آموزشی و اقتصادی، مدیریتی، بسیاری از مشکلات این دورخ را آسان ساخته است.
 
استاندار آذربایجان شرقی همچنین از آغاز اجرای طرح GNAF در یکی از مناطق شهرداری تبریز خبر داد و گفت: باید با هماهنگی بین‌بخشی بتوانیم این طرح را به همه شهرهای استان تعمیم دهیم که در این صورت بخش زیادی از موازی‌کاری‌ها رفع خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به سابقه درخشان تبریز و آذربایجان در حوزه پست و خدمات ارتباطی، افتتاح موزه تمبر در تبریز را یکی دیگر از افتخارات این شهر به عنوان شهر اولین‌ها دانست.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱