شهردار منطقه ۴ تبریز از توزیع ۲۸۰ تن آسفالت طی هفته جاری در قالب طرح نگهداشت شهری خبر داد. به گزارش قلم پرس، مسعود علیلو با بیان این خبر افزود: در ادامه برنامه آسفالت‌ریزی و بهسازی معابر و در قالب طرح نگهداشت شهری طی هفته جاری و بر اساس نیازسنجی‌های صورت گرفته و اولویت‌بندی اجرایی، ساماندهی […]شهردار منطقه ۴ تبریز از توزیع ۲۸۰ تن آسفالت طی هفته جاری در قالب طرح نگهداشت شهری خبر داد.

به گزارش قلم پرس، مسعود علیلو با بیان این خبر افزود: در ادامه برنامه آسفالت‌ریزی و بهسازی معابر و در قالب طرح نگهداشت شهری طی هفته جاری و بر اساس نیازسنجی‌های صورت گرفته و اولویت‌بندی اجرایی، ساماندهی معابر و مسیرها با استفاده از ۲۸۰ تن آسفالت اجرا شده است.
وی گفت: خیابان‌ها و معبرهای سطح حوزه و محل‌هایی که آسفالت آن نیازمند ترمیم و بهسازی بود، طی یک هفته گذشته عملیاتی شده است.
شهردار منطقه ۴ تبریز با بیان اینکه پاسخ به مطالبات عمومی و رفع نیازهای اولیه همواره در دستور کار قرار دارد، اضافه کرد: معاونت فنی‌وعمرانی منطقه چهار و خدمات شهری با نظارت‌های مستمر، ارتقای سطح کیفی آسفالت را نیز مورد توجه قرار داده است.