تلاش انجمن حمایت زندانیان تبریز برای تامین بخش عمده نیاز‌های مادی با درآمد‌های پایدار
تلاش انجمن حمایت زندانیان تبریز برای تامین بخش عمده نیاز‌های مادی با درآمد‌های پایدار

خبرگزاری میزان – بابک محبوب علیلو در مراسم جشن حمایت و مجمع عمومی سالانه انجمن حمایت از زندانیان تبریز با اشاره به سابقه طولانی اقدامات خیرخواهانه در تبریز، اظهار داشت: دستگیری از نیازمندان و خانواده‌های آبرومند همواره مورد تاکید دین مبین اسلام و از توصیه‌های معصومین (ع) بوده است. وی افزود: اقدامات خیرین بزرگوار در […]

خبرگزاری میزان – بابک محبوب علیلو در مراسم جشن حمایت و مجمع عمومی سالانه انجمن حمایت از زندانیان تبریز با اشاره به سابقه طولانی اقدامات خیرخواهانه در تبریز، اظهار داشت: دستگیری از نیازمندان و خانواده‌های آبرومند همواره مورد تاکید دین مبین اسلام و از توصیه‌های معصومین (ع) بوده است.

وی افزود: اقدامات خیرین بزرگوار در حمایت از خانواده‌های زندانیان قابل تقدیر بوده و باید ضمن استمرار حرکت‌های خیرخواهانه از ظرفیت عظیم خیرین استان در راستای حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد و خانواده آنان بهره‌مند شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی با تاکید بر بهره مندی از روش‌های علمی و پژوهشی در انجمن حمایت از زندانیان بیان داشت: باید در همه برنامه‌ها و تصمیمات از تجارب علمی و تحقیقات اساتید بهره گرفت.

وی خاطرنشان کرد: انجمن حمایت زندانیان تبریز تلاش دارد به حول قوهّ الهی بخش عمده نیاز‌های مادی را با توسعه و ایجاد درآمد‌های پایدار تامین نماید.

این مراسم با حضور دادستان مرکز آذربایجان شرقی، مدیرکل زندان‌های استان و مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان تبریز و جمعی از مدیران و خیرین نیکوکار برگزار و در پایان از تعدادی خیرین با اهدای لوح سپاس قدردانی بعمل آمد.

انتهای پیام/