تقوی: بازیکنان تراکتورسازی امروز ۱۲۰ درصد بازی کردند/ هر لحظه می‌توانیم تاکتیک‌های مختلفی را  اجرا کنیم
تقوی: بازیکنان تراکتورسازی امروز ۱۲۰ درصد بازی کردند/ هر لحظه می‌توانیم تاکتیک‌های مختلفی را  اجرا کنیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل پیکان تهران ابراز رضایت کرد. به گزارش قلم پرس، محمد تقوی در نشست خبری پس از دیدار تیم های پیکان و تراکتورسازی تبریز، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که همه را اذیت می‌کند، داوری است. ما اعتراضی به داوری نداریم و اعتقاد دارم داور هرچه […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل پیکان تهران ابراز رضایت کرد.

به گزارش قلم پرس، محمد تقوی در نشست خبری پس از دیدار تیم های پیکان و تراکتورسازی تبریز، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که همه را اذیت می‌کند، داوری است. ما اعتراضی به داوری نداریم و اعتقاد دارم داور هرچه می‌گوید درست است و تحت هر شرایطی باید به داور احترام بگذاریم، اما باید همان‌قدر که فوتبال‌مان پیشرفت می‌کند داوری هم ارتقا پیدا کند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: تراکتورسازی همه جا تماشاگر دارد. ما یک تیم هستیم برخلاف اینکه می‌گفتند تیم نیستند و فقط چند مهره دارند. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم که برای هم بازی کردند. ممکن است بازی بعد را ببازیم، اما اعتقاد دارم که روح تیمی که تراکتورسازی باید داشته باشد، امروز داشتیم. امروز بازیکنان ما ۱۲۰ درصد بازی کردند.

وی در خصوص اشتباه فروزان روی گل پیکان هم تأکید کرد: فروزان مقصر روی گل پیکان اشتباه نکرد. فوتبال بازی اشتباهات است، من از فروزان ناراحت نیستم بلکه مهم این است که بعد از آن صحنه او توانست خودش را کنترل کند. طبیعی است که دروازه‌بان ما اشتباه کرده است اما موضوع مهم اینجاست که او خودش را بعد از گل نگه داشت و این یعنی همان روحیه تیمی که گفتم تراکتور دارد. ما امروز سعی کردیم تا حدودی متفاوت با بازی‌های گذشته‌مان بازی کنیم و خوشحالم که بچه‌ها امروز خواستند فوتبال بازی کنند.

تقوی در پایان گفت: من فقط همین را می‌دانم که بازیکنانی داریم که با توجه به حضور آنها هر لحظه می‌توانیم تاکتیک‌های مختلفی را  اجرا کنیم. برخلاف اینکه خیلی‌ها می‌گفتند که ما تیم نیستیم، اما امروز می‌توانیم بگویم که تیم بودیم، قبل از این هم تیم بودیم، اما امروز نشان دادیم که تیم هستیم.