حجت‌‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تعداد ۲۰۰ نفر از نمایندگان با امضای بیانیه‌ای از حضور پرشور مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و  روستا تقدیر و تشکر کردند. وی افزود: نمایندگان در این بیانیه […]

حجت‌‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: تعداد ۲۰۰ نفر از نمایندگان با امضای بیانیه‌ای از حضور پرشور مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و  روستا تقدیر و تشکر کردند.

وی افزود: نمایندگان در این بیانیه ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم انتخابات جناب آقای رئیسی به عنوان سیزدهمین رئیس جمهور اسلامی ایران تبریک گفته و برای رئیس‌جمهور منتخب آرزوی موفقیت کردند.

نماینده مردم فردوس در مجلس گفت: این بیانیه همانطور که گفته تا کنون به امضای ۲۰۰ نفر از نمایندگان رسیده و امضاهای آن رو به افزایش است.

به گزارش فارس، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه برگزار شد.

انتهای پیام/