خبرگزاری میزان – صبح امروز با حضور هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان گلستان در گنبدکاووس از کارکنان این دادگستری قدردانی شد. هاشمیان در این مراسم به کاهش شعب نامتعارف یعنی شعبی که بیشتر از ۲۰۰ پرونده دارند اشاره کرد و گفت: با تلاش جهادی کارکنان دادگستری گنبدکاووس هیچ شعبه نامتعارف در این شهرستان نداریم […]

خبرگزاری میزان – صبح امروز با حضور هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری استان گلستان در گنبدکاووس از کارکنان این دادگستری قدردانی شد.

هاشمیان در این مراسم به کاهش شعب نامتعارف یعنی شعبی که بیشتر از ۲۰۰ پرونده دارند اشاره کرد و گفت: با تلاش جهادی کارکنان دادگستری گنبدکاووس هیچ شعبه نامتعارف در این شهرستان نداریم و همه پرونده‌های مسن و معوق محاکم این دادگستری هم تا پایان سال ۹۹ تعیین تکلیف و رای صادر شد.

بیشتر بخوانید:

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه به استفاده از پابند الکترونیک در احکام زندانیان اشاره کرد و گفت: قضات باید استفاده از پابند الکترونیک را در آراء خود بیشتر مد نظر قرار دهند تا جمعیت کیفری زندان‌های استان گلستان کمتر شود.

وی گفت: در جرایم خشن برخورد دستگاه قضایی و نگاه قانونگذار سخت گیرانه است، اما برای جرایم غیرعمد و سبک باید با رافت برخورد کرد.

انتهای پیام/