تراکتور به دنبال تکرار برد برابر پرسپولیس
تراکتور به دنبال تکرار برد برابر پرسپولیس

تیم تراکتور به دنبال تکرار برد دور رفت خود برابر پرسپولیس است. به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور فردا در ورزشگاه خانگی خود میزبان تیم پرسپولیس است. تراکتوری ها با آمدن پاکو خمز متحول شده و از یک تیم میانه جدولی به تیمی مدعی تغییر […]تیم تراکتور به دنبال تکرار برد دور رفت خود برابر پرسپولیس است.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور فردا در ورزشگاه خانگی خود میزبان تیم پرسپولیس است.

تراکتوری ها با آمدن پاکو خمز متحول شده و از یک تیم میانه جدولی به تیمی مدعی تغییر یافته و روند صعود شاگردان این مربی اسپانیایی می تواند با پیروزی برابر پرسپولیس تداوم یابد.

سرخپوشان تبریزی در ۷ بازی قبلی خود شکستی نداشته و حالا تنها ۶ امتیاز با صدر جدول فاصله دارند.

بازی رفت دو تیم در تهران با برتری یک بر صفر تیم تراکتور به اتمام رسیده بود و حالا تراکتور به دنبال تکرار برد دور رفت خود است تا هر ۶ امتیاز ممکن را از پرسپولیس کسب کرده باشد.

سید وحید کاظمی دیدار دو تراکتور و پرسپولیس از هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر را سوت می‌زند. همچنین حسین ظهیری، علی اکبر نوری و مهرداد خسروی وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

بهرام مهرپیما نیز به عنوان ناظر داوری این بازی انتخاب شده است.

شایان ذکر است، دیدار دو تیم تراکتور و پرسپولیس از هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر، روز یکشنبه – ۱۴ اسفند – ساعت ۱۶ در تبریز برگزار می‌شود.