تذکر به وزیر کشور درباره عدم تعیین تکلیف کولبران
تذکر به وزیر کشور درباره عدم تعیین تکلیف کولبران

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، سید احسن علوی عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه اگر از کولبران حمایت لازم صورت نگیرد، در آینده تهدید به حساب می‌آیند، گفت: به دنبال تذکر به رحمانی فضلی وزیر کشور در خصوص تعیین […]

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، سید احسن علوی عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه اگر از کولبران حمایت لازم صورت نگیرد، در آینده تهدید به حساب می‌آیند، گفت: به دنبال تذکر به رحمانی فضلی وزیر کشور در خصوص تعیین تکلیف حمایت دولت از کولبران هستم.

وی افزود: روز به روز بر تعداد کولبران افزوده شده و تعداد آنها بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر شده است لذا پشتیبانی عملی و قانونی از آنها باید به صورت اولویت ویژه در دستور کار قرار گیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: وقتی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به مجلس آمد، به او گفتم باید دولت در خصوص ساماندهی کولبران قاطعانه اقدام و از شعار دادن پرهیز کند. ضمن اینکه متاسفانه دولت اقدامات لازم را براى بهبود شرایط اقتصادى آنان انجام نمی‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: یکى از دلایل عدم ساماندهى کولبران آن است که آنها فاقد یک نهاد و سازمان حمایتى خاص هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «دولت کولبران را ساماندهی کند» خواستار پیگیری این موضوع شدند.