به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، اظهار داشت: سند مهندسی فرهنگی در سطح وزارتخانه‌ها، تعیین تکلیف شده است.  وی با بیان اینکه تدوین برش استانی این سند، یک ضرورت است، اظهار داشت: امیدواریم با همکاری نهادهای فرهنگی و تمام دستگاه‌های مسئول، برش استانی سهند مهندسی فرهنگی، برنامه‌ای […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدرضا پورمحمدی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، اظهار داشت: سند مهندسی فرهنگی در سطح وزارتخانه‌ها، تعیین تکلیف شده است.

 وی با بیان اینکه تدوین برش استانی این سند، یک ضرورت است، اظهار داشت: امیدواریم با همکاری نهادهای فرهنگی و تمام دستگاه‌های مسئول، برش استانی سهند مهندسی فرهنگی، برنامه‌ای رو به جلو در زمینه توسعه فرهنگی و اجتماعی استان باشد.
 
پورمحمدی با اشاره به تدوین و اجرای سند تدبیر توسعه استان در بخش فرهنگی، گفت: برش استانی سند مهندسی فرهنگی در آذربایجان شرقی، گامی روبه جلو و نوآورانه است که با جدیت دنبال می شود.
  
 استاندار آذربایجان شرقی همچنین گفت: شناخت ارزش ها و هنجارها، نقش بسیار مهمی در تصمیم گیری برای اهداف خرد و کلان در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی دارد.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱