جلسه بررسی مشکلات اهالی محله منبع با حضور شهردار منطقه ۱۰ در مسجد طالقانی آن محل برگزار شد. به گزارش قلم پرس، موسی زارعی شهردار منطقه ۱۰ به همراه معاونان این شهرداری در پاسخ به دعوت هیئت امنای مسجد طالقانی خیابان منبع، ضمن دیدار رو در رو با شهروندان، شنونده درخواست‌های ساکنان محله مذکور بود. […]جلسه بررسی مشکلات اهالی محله منبع با حضور شهردار منطقه ۱۰ در مسجد طالقانی آن محل برگزار شد.

به گزارش قلم پرس، موسی زارعی شهردار منطقه ۱۰ به همراه معاونان این شهرداری در پاسخ به دعوت هیئت امنای مسجد طالقانی خیابان منبع، ضمن دیدار رو در رو با شهروندان، شنونده درخواست‌های ساکنان محله مذکور بود.
در این دیدار، شهردار منطقه ضمن پاسخ به سوالات ساکنان محله منبع و رسیدگی به درخواست شهروندان حاضر در مسجد، برای ارائه خدمات محله‌ای و عمرانی مضاعف، قول مساعد داد.
شهردار منطقه ۱۰ در حاشیه این برنامه، برگزاری دیدارهای مردمی در مساجد را حایز اهمیت خواند و افزود: مساجد از گذشته‌های دور، علاوه بر بُعد اعتقادی و معنوی، نقش سازنده و موثر در تصمیم‌سازی‌های اجتماعی و فرهنگی داشته‌اند؛ بر این اساس، برنامه دیدارهای مردمی را در مساجد سطح منطقه پیگیری می‌کنیم.