خبرگزاری میزان – نشست صمیمی کارکنان اداره کل روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشور با دکتر خداییان امروز دوازدهم اردیبهشت ماه برگزار شد. رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ابتدای این نشست با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در روابط عمومی سازمان، به ذکر نکاتی پرداخت. وی با بیان اینکه روابط […]

خبرگزاری میزان – نشست صمیمی کارکنان اداره کل روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و  املاک کشور با دکتر خداییان امروز دوازدهم اردیبهشت ماه برگزار شد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ابتدای این نشست با تقدیر از اقدامات صورت گرفته در روابط عمومی سازمان، به ذکر نکاتی پرداخت.

وی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها چشم و‌ گوش هر نهاد و پل ارتباطی بین مردم و دستگاه‌ها هستند، به نقش این بخش در انتقال مطالبات جامعه به مسئولین اشاره کرد.

دکتر خداییان بعد دیگر وظایف اداره کل روابط عمومی را انعکاس گزارش عملکرد سازمان به مردم عنوان کرد و بیان داشت: ما به عنوان خادمان مردم باید افراد جامعه را در جریان اقدامات صورت گرفته در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قرار دهیم.

این مسئول عالی قضایی، بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی به منظور آگاه سازی و اطلاع رسانی تاکید کرد و ساخت کلیپ‌های آموزشی در راستای آشنایی مردم با خدمات ارائه شده در سازمان ثبت اسناد و املاک را ضروری دانست.

وی ادامه داد: آموزش عمومی مردم در زمینه خدماتی که سازمان ثبت ارائه می‌دهد موجب می‌شود به جای پرداخت مبالغی به وکلا یا دفاتر ثبتی شخصا تقاضای خود را مطرح و خدمت را دریافت نمایند.

وی ادامه داد: روابط عمومی باید موضوعات و وظایف را دسته بندی کند و نسبت به رصد اخبار و پاسخگویی به موقع به شبهات اقدامات لازم و سریع را انجام دهد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر لزوم برنامه ریزی و ترسیم چشم انداز کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و برنامه ریزی بر اساس آن تاکید کرد.

دکتر خداییان بیانات مقام معظم رهبری (حفظه الله) در رابطه با نحوه اطلاع رسانی در قوه قضاییه و تاکید بر استفاده از ابزار هنر را مورد اشاره قرار داد و گفت: روابط عمومی باید با استفاده از ابزار هنر در اطلاع رسانی صحیح و بموقع خدمات انجام شده را به اطلاع عموم رسانده و در مردم ایجاد امید کند.

وی یاد آوری کرد: دهها شبکه بیگانه و وابسته به استکبار و ایادی آنها در داخل مرتب روحیه یاس و ناامیدی را در جامعه پمپاژ می کنند لذا شایسته نیست این همه خدمت صادقانه را که در بسیاری از دستگاهها بخصوص قوه قضاییه صورت می‌گیرد نادیده گرفته شود. رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه باید از ظرفیت روابط عمومی با استفاده از برنامه ریزی و هنر نهایت بهره برده شود بر ارتباط صمیمی با خبرگزاری ها و مطبوعات تاکید کرد.

معاون رییس قوه قضائیه در خاتمه اظهار داشت: خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در سال گذشته و با وجود همه گیری شیوع کرونا در مجموع بیش از سی درصد رشد  داشته است و در برخی شاخصها مانند کاداستر و اجرای اسناد رشدهای سیصد و چهارصد در صدی  را تجربه کرده است که قابل ارائه می باشد .

در ادامه کارکنان روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان این نشست مهدی بهادر به عنوان دبیر کارگروه بزرگداشت هفته قوه قضاییه در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور معرفی شد.

انتهای پیام/