تأمین سرمایه در گردش مهمترین انتظار بخش تولید آذربایجان شرقی از سیستم بانکی
تأمین سرمایه در گردش مهمترین انتظار بخش تولید آذربایجان شرقی از سیستم بانکی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی تأمین سرمایه در گردش مهمترین انتظار بخش تولید استان از سیستم بانکی عنوان کرد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمد کلامی شامگاه امروز پنجشنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان با حضور رئیس کل بانک مرکزی  اظهار کرد: آذربایجان شرقی و تبریز دیار […]معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی تأمین سرمایه در گردش مهمترین انتظار بخش تولید استان از سیستم بانکی عنوان کرد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، محمد کلامی شامگاه امروز پنجشنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان با حضور رئیس کل بانک مرکزی  اظهار کرد: آذربایجان شرقی و تبریز دیار کارآفرینان و صنعت گران و اقتصاد آن مبتنی بر توان بخش خصوصی است که هم مزیت است و هم آسیب پذیری واحدهای کوچک و متوسط استان در تلاطمات اقتصادی را افزایش می دهد.

وی افزود: با توجه به همین ویژگی که هم مثبت و هم منفی است، واحدهای تولیدی و صنعتی استان نیازمند حمایت سیستم بانکی در اقتصاد بانک محور کشور و در کوران اجرای طرح هدفمندی یارانه ها هستند.

معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: اگر تنها سرمایه در گردش این فعالان و واحدهای تولیدی و صنعتی تامین شود، خود مردمان تبریز به خوبی چرخه تولید و اقتصاد استان را به خوبی به حرکت درخواهند آورد.

انتهای پیام/