بیمارستان ورزقان جوابگوی مردم نیست
بیمارستان ورزقان جوابگوی مردم نیست

امام جمعه ورزقان گفت: بیمارستان ورزقان از نظر امکانات و نیروی انسانی جوابگوی جمعیت بالغ بر ۶۰ هزار نفر نیست بطوریکه نمی توان نام آن را بیمارستان گذاشت. به گزارش قلم پرس،از  ورزقان، حجت الاسلام والمسلمین مهدی پورمحمد  در جمع مردم ورزقان به سالروز تاسیس کمیته امداد نیز اشاره کرد و  اظهار کرد: اولین نهادی که […]امام جمعه ورزقان گفت: بیمارستان ورزقان از نظر امکانات و نیروی انسانی جوابگوی جمعیت بالغ بر ۶۰ هزار نفر نیست بطوریکه نمی توان نام آن را بیمارستان گذاشت.

به گزارش قلم پرس،از  ورزقان، حجت الاسلام والمسلمین مهدی پورمحمد  در جمع مردم ورزقان به سالروز تاسیس کمیته امداد نیز اشاره کرد و  اظهار کرد: اولین نهادی که امام راحل بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاسیس کردند کمیته امداد بود که خدمات زیادی به مردم قشر کم درآمد صورت گرفته است که جا دارد از رئیس و کارکنان کمیته امداد امام (ره) این شهرستان نیز تقدیر و تشکر کنیم.

وی به فرمایشات امام خمینی (ره) که فرموده است: من یک موی کوخ نشینان را بر همه کاخ نشینان ترجیح می دهم اشاره کرد و بیان داشت: مستضعفان و مستمندان و زاغه نشینان همیشه پشتیبان انقلاب بودند ، از شهدای جنگ تحمیلی گرفته تا بحران های بعد از آن، از مدافعان حرم گرفته تا شهدای سلامت، از راهپیمایی ها گرفته تا دیگر صحنه ها که در خط مقدم میدان بودند و این قشر همیشه یک پشتیبان و حامی برای مسئولین و دولت و نظام بودند و هستند.

بیمارستان ورزقان از نظر امکانات و نیروی انسانی جوابگوی جمعیت بالغ بر ۶۰ هزار نفر نیست

امام جمعه ورزقان در ادامه بار دیگر پیگیر مشکلات تنها بیمارستان ورزقان شد و افزود: بیمارستان ورزقان  از نظر امکانات و نیروی انسانی جوابگوی جمعیت بالغ بر ۶۰ هزار نفر نیست بطوریکه نمی توان نام آن را بیمارستان گذاشت. 

مسمومیت دانش آموزان، توطئه دشمن است 

 پورمحمد در ارتباط با گرانی های اخیر و همچنین به مسمومیت دانش آموزان در برخی نقاط کشور نیز اشاره کرد و گفت: ما منکر افزایش قیمت ها نیستیم، این افزایش قیمت ها در پشت پرده اتفاق می افتد، دشمن ساکت نبوده و سخت در تلاش است تا کشور را دچار مشکلات متعدد کند.

وی ادامه داد: همانطور که در اغتشاشات اخیر خیابانی، استکبار جهانی و عربستان سعودی دست داشتند در مسمومیت دانش آموزان و گرانی های اخیر نیز استکبار و دشمنان دست دارند.

 پورمحمد افزود: رهبر انقلاب چند سال پیش وضعیت اقتصادی کشور را پیش بینی کردند و فرمودند: امروز عرصه ی اقتصاد، به خاطر سیاستهای خصمانه آمریکا، یک عرصه ی کارزار است، یک عرصه جنگ است، جنگی از نوع خاص. در این عرصه ی کارزار، هر کسی بتواند به نفع کشور تلاش کند، جهاد کرده است. 

وی تاکید کرد: امروز هر کسی بتواند به اقتصاد کشور کمک کند، یک حرکت جهادی انجام داده است. این جهاد است؛ البتّه جهادی است که ابزار خودش را دارد، شیوه های مخصوص خود را دارد، باید این جهاد را همه با تدبیر مخصوص خود و سلاح مخصوص خود انجام بدهند و اگر دولت ها به آن عمل می کردند مطمئنا مشکلات کنونی خیلی کمتر می شد.
 

پایان پیام/