بیانیه نویسان سراسیمه دستور مقامات سیاسی‌شان را اجرا کردند
بیانیه نویسان سراسیمه دستور مقامات سیاسی‌شان را اجرا کردند

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ستاد انتخاباتی مردمی حامی آیت‌ الله رئیسی در اهواز در پی انتشار دو اطلاعیه دبیرخانه ستاد ملی کرونا در تهران طی یک ساعت و طرح شبهه رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی درتجمع حامیان این‌کاندیدای ریاست جمهوری در مناظره سوم نامزدهای انتخاباتی بیانیه‌ای صادر کردند. در متن بیانیه ستاد انتخاباتی […]

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ستاد انتخاباتی مردمی حامی آیت‌ الله رئیسی در اهواز در پی انتشار دو اطلاعیه دبیرخانه ستاد ملی کرونا در تهران طی یک ساعت و طرح شبهه رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی درتجمع حامیان این‌کاندیدای ریاست جمهوری در مناظره سوم نامزدهای انتخاباتی بیانیه‌ای صادر کردند.

در متن بیانیه ستاد انتخاباتی مردمی حامی سید ابراهیم رئیسی آمده است:

متاسفانه نگاه سیاسی و سراسیمه بعد از تجمع بزرگ خوزستان باعث شده مسئولان متولی موضوع در عرض سه روز بیانیه های متناقضی صادرکنند و طی یک ساعت شب گذشته هم با انشاء دو بیانیه عجیب، رکورد گذشته را در این خصوص شکستند که ای کاش به جای صدور بیانیه پشت درهای بسته در تهران، از نزدیک واقعیات میدانی خوزستان را مشاهده می کردند.

آنطور که در تصاویر مستند میدانی روشن است، به جز موارد اندکی که ناشی از شور و شوق اجتناب ناپذیر مردم از دیدن مقامی مسوول میان خودشان بعد از هشت سال بود، پروتکل های ابلاغی ستاد ملی کرونا بطور کامل اجرایی شده بود و ظرف روزهای گذشته سه مستند میدانی برای روشن شدن این موضوع از سوی ستاد آیت الله رئیسی منتشر شده است.

حتی فراتر از وظایف ابلاغی در پروتکل، جهت تامین سلامتی مردم تمهیدات بیشتری در تجمع مردمی اهواز در نظر گرفته شد که این موضوع به تایید دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز رسیده است.

بر اساس اطلاعیه ستاد های حامی آیت الله رئیسی، بیانیه نویسان ستاد ملی کرونا در تهران آنقدر سراسیمه دستور مقامات سیاسی شان را برای تولید بیانیه های زنجیره ای در این خصوص اجرایی کردند که اوقات شرعی و زمان طلوع و غروب افتاب در تهران و خوزستان را به اشتباه گرفتند.

در خوزستان داغ، این روزها حتی بعد از غروب افتاب دمای هوا زیر ۴۵ درجه نیست و اینکه مسوولین ستاد ملی کرونا در تهران  در خنکای دلچسب تهویه های مطبوع دستور دهند ساعت ۱۹ که هنوز آفتاب اهواز در اسمان است، تجمع مردمی در فضای غیر مسقف در دمای ۵۰ درجه برگزار شود، جای تامل دارد.

به دلیل موقعیت خاص جوی خوزستان مسوولین محلی و استانی موافقت کردند که مراسم بعد از غروب افتاب و  کاهش دما برگزار شود؛ موضوعی که به دلیل عدم درک مناسب از موقعیت منطقه در اطلاعیه دبیرخانه ستاد ملی، به شکلی تحریف شده منتشر شده است.

برای مردم خونگرم خوزستان زندگی شبانه عادی بوده و این واقعیتی است که متاسفانه نویسندگان عجول بیانیه ها در تهران، از درک ان عاجز بوده اند.

ستادهای انتخاباتی حامی آیت الله رئیسی در پایان با اشاره به عزیمت مردم از نقاط مختلف خوزستان به اهواز برای شرکت در مراسم تاکید کردند: از آنجا که مردم منطقه ، طی ۸ سال گذشته هیچ مسوول عالی رتبه دولتی را در جمع خود ندیده اند، بسیار طبیعی است که با شنیدن خبر حضور سید ابراهیم رئیسی، مشتاقانه از جای جای استان در مراسم شرکت کنند که این موضوع هم با کمال تاسف در بیانیه دبیرخانه ستاد کرونا تحریف شده است.

انتهای پیام/