به گزارش شهریار، اکبر امجدی در بازدید از روند آخرین مراحل اجرایی فاز دوم مسیرگشایی شهید میلانی، با اعلام این خبر، اظهار داشت: پروژه آخرین مراحل اجرایی خود را طی می‌کند و در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.وی با اشاره به اینکه فاز دوم خیابان شهید میلانی به طول ۲۷۰ متر اجرایی می‌شود، اظهار داشت: […]

به گزارش شهریار، اکبر امجدی در بازدید از روند آخرین مراحل اجرایی فاز دوم مسیرگشایی شهید میلانی، با اعلام این خبر، اظهار داشت: پروژه آخرین مراحل اجرایی خود را طی می‌کند و در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به اینکه فاز دوم خیابان شهید میلانی به طول ۲۷۰ متر اجرایی می‌شود، اظهار داشت: این مسیر در کریدور شمال به جنوب، خیابان قدس را به خیابان بهار متصل می‌کند.
شهردار منطقه ۴ تبریز ادامه داد: این پروژه، به عنوان طرح مکمل فاز نخست، نقش کارساز در بهبود بافت ترافیکی و تقویت وضعیت کالبدی خواهد داشت.
امجدی با بیان اینکه طرح‌های تملک، علی‌رغم تنگناهای اقتصادی، در سه سال گذشته، موفق بوده، ادامه داد: در سال جدید، برنامه‌های مسیرگشایی‌ را با هدف نوسازی و تحکیم بافت منطقه و همچنین زدودن بافت ناکارآمد ادامه می‌دهیم.