به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا امروز (سه‌شنبه) در اولین سفر خود به منطقه غرب آسیا، وارد فلسطین اشغالی شد. گفته می‌شود علاوه بر مسئله جنگ اخیر رژیم صهیونیستی با نوار غزه و تاکید بر حفظ آتش‌بس، موضوع ایران و مذاکرات وین هم در دستور کار دیدار وی با مسئولان […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا امروز (سه‌شنبه) در اولین سفر خود به منطقه غرب آسیا، وارد فلسطین اشغالی شد.

گفته می‌شود علاوه بر مسئله جنگ اخیر رژیم صهیونیستی با نوار غزه و تاکید بر حفظ آتش‌بس، موضوع ایران و مذاکرات وین هم در دستور کار دیدار وی با مسئولان تل‌آویو است.

«گیلعاد اردان» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل و «گابی اشکنازی» وزیر خارجه این رژیم، با حضور در فرودگاه بن‌گورین از بلینکن استقبال کردند.

اردان پیش از به زمین نشستن هواپیمای بلینکن، در مصاحبه با شبکه رادیویی «گالگالاتز» گفت: «هدف اصلی این سفر، این است که مکانیسمی پیدا کنیم تا از رسیدن پول‌های ورودی به نوار غزه، به دست حماس و تقویت زیرساخت‌های تروریستی جلوگیری کنیم. ما و آمریکا باید چشم در چشم هم نگاه کنیم».

 

 

در حال تکمیل…