بلیت بازی تیم تراکتور هر لحظه یک قیمت/ از ۱۲۰ هزار تومان تا ۵ هزار تومان!
بلیت بازی تیم تراکتور هر لحظه یک قیمت/ از ۱۲۰ هزار تومان تا ۵ هزار تومان!

سرپرست باشگاه تراکتور گفت: بلیت بازی دو تیم تراکتور و صنعت نفت آبادان از نظر باشگاه رایگان اعلام می‌شود، ولی به دلیل محدودیت درگاه پرداخت اینترنتی، با حداقل قیمت (پنج هزار تومان) به فروش می‌رسد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، ایوب بهتاج امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با موافقت آقای زنوزی، در نظر […]سرپرست باشگاه تراکتور گفت: بلیت بازی دو تیم تراکتور و صنعت نفت آبادان از نظر باشگاه رایگان اعلام می‌شود، ولی به دلیل محدودیت درگاه پرداخت اینترنتی، با حداقل قیمت (پنج هزار تومان) به فروش می‌رسد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، ایوب بهتاج امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با موافقت آقای زنوزی، در نظر داشتیم بازی این هفته تراکتور مقابل صنعت نفت را رایگان اعلام کنیم که باتوجه به ضرورت خرید بلیت به صورت اینترنتی و محدودیت‌های درگاه پرداخت اینترنتی، حداقل قیمت (پنج هزار تومان) را به عنوان نرخ بلیط بازی دو تیم تراکتور و صنعت نفت در نظر گرفته‌ایم. 

وی ادامه داد: باشگاه تراکتور به درآمد حاصل از فروش بلیت نیازی ندارد و آمادگی لازم برای واریز این مبلغ به مجموعه‌های مختلف را داریم.

وی ادامه داد: همچنین اطلاعات تمام کسانی که از روز گذشته بلیت خریداری کرده‌اند در سامانه باشگاه موجود است و به دستور مالک باشگاه، پول این افراد به حسابشان بازگردانده می‌شود.

بهتاج تأکید کرد: ما به دنبال اخذ مجوزات لازم از سازمان لیگ هستیم تا پس از این، نرخ بلیت را از حداقل قیمت ممکن تا ۲۰۰ هزار تومان تعیین کنیم و علاقه‌مندان با رقم دلخواه بلیت خریداری کنند.

سرپرست باشگاه تراکتور تأکید کرد: آقای زنوزی سال‌هاست از جیب شخصی برای فوتبال ایران هزینه می‌کند و خوشبختانه نیازی به درآمدهای حاصل از بلیت فروشی نداریم. حتی درآمد حاصل از فروش بلیت ۱۲۰ هزار تومانی هم رقم ناچیزی در مقابل هزینه‌های کلان باشگاه است.

انتهای پیام/