برگزاری یادواره ۲۶۷ شهیده آذربایجان شرقی
برگزاری یادواره ۲۶۷ شهیده آذربایجان شرقی

رئیس دایره زنان و کارشناس نشر آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس دومین یادواره ۲۶۷ شهیده استان آذربایجان شرقی برگزار می شود. به گزارش قلم پرس، نسرین پیرسمساری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این یادواره به همت کمیته بانوان مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و با […]

رئیس دایره زنان و کارشناس نشر آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس دومین یادواره ۲۶۷ شهیده استان آذربایجان شرقی برگزار می شود. به گزارش قلم پرس، نسرین پیرسمساری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: این یادواره به همت کمیته بانوان مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و با مشارکت تمام دستگاه های دولتی فردا سه شنبه(۳ مهر) راس ساعت ۱۱ در محل سالن جمهوری استانداری برگزار می شود.

پیرسمساری گفت: در این یادواره ۱۹ نفر از خانواده معظم شهدا تجلیل و قدردانی می شوند

رئیس جمعیت بانوان فرهیخته کشور با بیان اینکه با شروع جنگ تحمیلی زنان آذربایجان شرقی پا به پای مردان در صحنه حضور داشتند، افزود: ۲۶۷ زن شهیده از این استان جان خود را فدا کردند که از این تعداد ۳۲ نفر شهیده مدرسه زینبیه و ۶ نفر شهیده دبستان ثارالله میانه، یک شهیده در حرم رضوی و یک شهیده امر به معروف است.