برگزاری همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با محوریت برندسازی و فروش
برگزاری همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با محوریت برندسازی و فروش

همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی این حوزه در شهر تبریز توسط بهارکارآفرینان استارتاپی برگزار خواهد شد. به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی بهار کارآفرینان استارتاپی، همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی این حوزه در شهر تبریز توسط بهارکارآفرینان استارتاپی برگزار خواهد شد. رامین […]

همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی این حوزه در شهر تبریز توسط بهارکارآفرینان استارتاپی برگزار خواهد شد.

به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومی بهار کارآفرینان استارتاپی، همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با حضور چهره های شاخص ملی این حوزه در شهر تبریز توسط بهارکارآفرینان استارتاپی برگزار خواهد شد.
رامین اکبری موسس بهار کارآفرینان استارتاپی درباره این همایش گفت: طبق آمارهای اعلام شده ۸ درصد خرید و فروش در جهان از طریق اینترنت صورت می گیرد. امروزه برندهای بزرگ بخاطر توجه ویژه به حوزه دیجیتال با سرعت بیشتری نسبت به رقبای سنتی خود رشد می کنند که کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. با توجه به ظرفیت بالای شهر تبریز در حوزه کسب و کار سعی ما بر این است با برگزاری همایش های تخصصی متعدد و با کیفیت، توانمندی های بالقوه جوانان، مدیران و فعالین اقتصادی را به حرکت های صحیح و سودآور تبدیل کنیم. یکی از این همایش ها، همایش توسعه دیجیتال مارکتینگ با محوریت برندسازی و فروش می باشد که دهم اسفند ماه سال جاری در سالن همایش اداره کل استاندارد برگزار خواهد شد. در این همایش چهره های شاخص ملی که موفقیت های بسزایی را در این حوزه کسب نموده اند به عنوان سخنران حضور خواهند داشت که میتوان به مهندس عادل طالبی ( استراتژیست کسب و کارهای آنلاین، عضو هیئت مدیره کسب و کارهای اینترنتی)، دکتر محمد فاریابی ( عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تبریز،ریاست انجمن بازاریابی آذربایجان شرقی)، توحید علی اشرفی ( مدیر بازاریابی برند علی بابا، بنیان گذار برندیست) آیدین نامدار( مشاور و مدرس در حوزه کسب و کار) و وحید عباسپور(متخصص مارکتینگ در اینستاگرام) اشاره نمود.
وی درباره نحوه برگزاری این همایش اذعان داشت: این همایش با همکاری و مشارکت ۲۰ ارگان دولتی و خصوصی برگزار خواهد شد. کسانی که تمایل به شرکت در این همایش دارند می توانند جهت ثبت نام تا تاریخ ۷ اسفند ماه به سایتwww.bkstartupi.com مراجعه نمایند.
این همایش در مورخ ۱۰/۱۲/۹۷ در سالن همایش اداره کل استاندارد واقع در ولیعصر خیابان استاندارد راس ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد. در پایان به شرکت کننده گان دراین همایش گواهی آموزشی نیز اهدا می گردد