برپایی ۳۰ هزار صندوق رای الکترونیکی برای انتخابات شوراها
برپایی ۳۰ هزار صندوق رای الکترونیکی برای انتخابات شوراها

سیدحمیدرضا کاظمی رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در ۱۰ هزار شعبه در سراسر کشور انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می شود؛ این در حالی است که ظرفیت وزارت کشور به همین اندازه بود تا در هر شعبه ۳ صندوق قرار گیرد. وی […]

سیدحمیدرضا کاظمی رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در ۱۰ هزار شعبه در سراسر کشور انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می شود؛ این در حالی است که ظرفیت وزارت کشور به همین اندازه بود تا در هر شعبه ۳ صندوق قرار گیرد.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در کل کشور ۳۰ هزار صندوق الکترونیکی برای ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا برپا می‌شود.

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور تصریح کرد: انتخابات الکترونیکی در ۸ کلانشهر و ۱۶ مرکز استان که کلانشهر نیستند برگزار خواهد شد و عملا در ۲۴ مرکز استان الکترونیکی برگزار می‌شود.

کاظمی گفت: از آنجایی که در استان تهران ۴ انتخابات برگزار می‌شود این احتمال داده می‌شد که اگر یکی از این انتخابات به صورت الکترونیکی باشد، مردم سردرگم شوند از این رو در پایتخت انتخابات الکترونیکی نداریم.

انتهای پیام/