به مناسبت ایام پرفیض ماه مبارک رمضان، برنامه جزء‌خوانی و تفسیر قرآن کریم در فرهنگسرای حضرت رقیه (س) قراملک و فرهنگسرای رضوان شهرک امام خمینی (ره) به همت واحد امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۶ برگزار می‌شود. به گزارش قلم پرس، در تداوم ویژه برنامه‌های شهرداری منطقه ۶ در ماه مبارک رمضان و با هدف […]به مناسبت ایام پرفیض ماه مبارک رمضان، برنامه جزء‌خوانی و تفسیر قرآن کریم در فرهنگسرای حضرت رقیه (س) قراملک و فرهنگسرای رضوان شهرک امام خمینی (ره) به همت واحد امور فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۶ برگزار می‌شود.

به گزارش قلم پرس، در تداوم ویژه برنامه‌های شهرداری منطقه ۶ در ماه مبارک رمضان و با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و آموزه‌های دینی در غرب و شمالغرب تبریز، برنامه جزء‌خوانی و تفسیر قرآن کریم در فرهنگسراهای سطح منطقه ۶ اجرا می‌شود.
گفتنی است در ایام عزیز ماه مبارک رمضان (بهار قرآن) و به منظور بهره‌مندی بیشتر از فیوضات معنوی این ماه پر برکت با هدف گسترش فرهنگ مبین اسلام و تدبر در آیات شریفه این معجزه آسمانی پیامبر بزرگ اسلام  حضرت محمد(ص)، برنامه جزء‌خوانی و تفسیر قرآن کریم به همت کارشناسان و مربیان واحد امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۶، در فرهنگسرای حضرت رقیه (س) قراملک و فرهنگسرای رضوان شهرک امام خمینی (ره ) برگزار می‌شود.
بر این اساس، جلسات جزء‌خوانی و تفسیر قرآن کریم از اول ماه مبارک هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱:۳۰ با حضور کارشناسان، مربیان و هنرجویان فرهنگسراها و تعدادی از شهروندان محترم، تشکیل و تا پایان ماه مبارک رمضان، ادامه خواهد داشت.