برشتولد: تحريم‌هاي آمريكا غيرقانوني است، همكاري خود را با ايران ادامه مي‌دهيم
برشتولد: تحريم‌هاي آمريكا غيرقانوني است، همكاري خود را با ايران ادامه مي‌دهيم

سفیر جمهوری فدرال آلمان در ایران، گفت: تحريم‌هاي آمريكا غيرقانوني است و دولت آلمان بي توجه به اين تحريم‌ها همكاري هاي خود را با ايران ادامه خواهد داد. به گزارش به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شرکت های صنعتی ایران، میشائیل کلور برشتولد در ديدار با معاون وزير صمت […]

سفیر جمهوری فدرال آلمان در ایران، گفت: تحريم‌هاي آمريكا غيرقانوني است و دولت آلمان بي توجه به اين تحريم‌ها همكاري هاي خود را با ايران ادامه خواهد داد.

به گزارش به گزارش قلم پرس به نقل از روابط عمومي سازمان صنایع کوچک و شرکت های صنعتی ایران، میشائیل کلور برشتولد در ديدار با معاون وزير صمت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بيان اين مطلب، افزود: از مشكلات كنوني كه دولت آمريكا براي ايران درست كرده است باخبريم، اما دولت آلمان عليرغم اين سياست‌ها همچنان بر توافق خود در برجام پايبند است.

وي با اشاره به تفاهم نامه اخير منعقد شده با آلمان، اضافه كرد: اين تفاهم نامه بستر مفيدي را براي تداوم همكاري‌ها فراهم آورده است.

برشتولد با بيان اهميت جايگاه SME ها، گفت: تكيه گاه حقيقي اقتصاد آلمان همين SME ها هستند و با تمام توان و كمال ميل از همكاري SMEهاي دو كشور استقبال مي كنيم.

سفیر جمهوری فدرال آلمان در ایران سرمايه گذاري روي SMEها را كار درستي دانست و افزود: خلاقيت و نوآوري از سوي همين SMEها عملي مي شود و SMEها فرصت هاي بازار را بخوبي درك مي كنند.

میشائیل کلور_برشتولد نيز در پايان اين ديدار گفت: در حال رفع مشكلات مربوط به صدور ويزا و كم كردن زمان اين فرآيند براي تسهيل ورود شركتهاي ايراني در نمايشگاههاي آلمان يا شركت آنها در دوره هاي آموزشي كشورمان از طريق افزايش ظرفيت پذيرش درخواستها هستيم