بررسی نحوه مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی
بررسی نحوه مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در آذربایجان شرقی

در جلسه‌ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی، شیوه همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در استان بررسی و برای ساخت ۵ هزار واحد جدید توسط هولدینگ عمران این ستاد توافق شد. در این جلسه که مدیران هولدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان نیز در آن […]


در جلسه‌ای با حضور استاندار آذربایجان شرقی، شیوه همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن در استان بررسی و برای ساخت ۵ هزار واحد جدید توسط هولدینگ عمران این ستاد توافق شد.

در این جلسه که مدیران هولدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان نیز در آن حضور داشتند، نحوه مشارکت این ستاد در اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی بررسی شد.
 
تأکید بر رفع موانع و مشکلات و تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های در حال ساخت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) شامل ۲۵۰۰ واحد مسکونی در شهرهای تبریز، مراغه، مرند و سهند از موضوعات مهم این جلسه بود.
 
در این جلسه همچنین درخصوص ساخت ۵ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در استان آذربایجان شرقی توسط هولدینگ عمران ستاد اجرایی فرمان امام(ره) توافق شد.