برخی افراد خودشان صاحب همه چیز شدند اما با کوهی از مشکلات تراکتورسازی را گرفتار کردند
برخی افراد خودشان صاحب همه چیز شدند اما با کوهی از مشکلات تراکتورسازی را گرفتار کردند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: نمی‌دانم دشمنی‌ها به خاطر امیر قلعه‌نویی است یا تراکتورسازی. برخی به دنبال اهداف خود هستند. از بحث کسر امتیاز و محمد ایرانپوریان و… برای ما مشکل ساز شدند. به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل سایپا در جمع خبرنگاران‌،‌ گفت:  شهادت حضرت زهرا […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: نمی‌دانم دشمنی‌ها به خاطر امیر قلعه‌نویی است یا تراکتورسازی. برخی به دنبال اهداف خود هستند. از بحث کسر امتیاز و محمد ایرانپوریان و… برای ما مشکل ساز شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل سایپا در جمع خبرنگاران‌،‌ گفت:  شهادت حضرت زهرا ام ابیها را تسلیت می‌گویم. بار دیگر درگذشت آتش‌نشانان را تسلیت می‌گویم. کسب جایزه اسکار از سوی اصغر فرهادی را تبریک می‌گویم.

وی افزود: از نجفی شهردار محترم تبریز تشکر می‌کنم. از دبیری،‌ فرهنگی و رحمانی هم که در این مدت ما را کمک کردند تشکر می‌کنم. همچنین از قاضی‌پور هم که پیگیر مسائل تیم است تشکر می‌کنم. برخی افراد خودشان صاحب همه چیز شدند اما با کوهی از مشکلات تراکتورسازی را گرفتار کردند.

سرمربی تراکتورسازی،‌عنوان کرد‌: سایپا نیم فصل دوم با نیم فصل اول خیلی فرق کرده است. آنها بسیار منسجم هستند و فردا یکی از سخت‌ترین بازی‌ها را داریم. امیدوارم فردا هواداران زیادی بیایند نه شش هزار و شصت نفر. البته همان تعداد هم اندازه ۶۰ هزار نفر تشویق کردند اما دوست داریم هواداران بیایند. حضور هواداران خیلی به ما کمک می‌کند. امیدوارم با حضور هواداران بازی خوبی انجام دهیم. در مسابقه با سیاه‌جامگان در نیمه اول شرایط خوبی نداشتیم اما سپس شرایطمان بهتر شد. سه امتیاز حق‌مان بود. موقعیت‌های زیادی در این بازی ایجاد کردیم.

قلعه نویی ادامه داد: نمی‌دانم دشمنی‌ها به خاطر امیر قلعه‌نویی است یا تراکتورسازی. برخی به دنبال اهداف خود هستند. از بحث کسر امتیاز و محمد ایرانپوریان و… برای ما مشکل ساز شدند. دیدید در آن برنامه تراکتورسازی هم جز تیم‌هایی بوده که بیشترین ضرر را متحمل شده البته من برنامه را ندیدم ولی این مسئله را شنیدم. شاید فکر می‌کردند بعد از بازی با پرسپولیس به جدول باز نگردیم اما با لطف اهل بیت و تلاش بازیکنان شرایط خوب شد. کارمان را ادامه می‌دهیم. حضور هواداران هم به ما کمک می‌کند. سایپا در دو بخش بازی می‌کند. یک بخش متمرکز روی دفاع است و بخش دیگر ۴-۵ بازیکن جلویی هستند که با سرعت خود فشار زیادی را وارد می‌کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا رایگان شدن مسابقات برای هواداران کار حرفه‌ای است، اظهار داشت: باید به صورت نسبی صحبت کنیم. یک زمان شما در انگلیس هستید و به طور مثل منچستر یونایتد را در نظر می‌گیرید. در هر شرایطی بلیت‌ها برای این تیم به فروش می‌رود اما یک زمان شما در ایران هستید و فکر می‌کنید زمین ۵ هفته‌ای آماده می‌شود اما یک نیم فصل طول می‌کشد. هواداران برای آمدن به ورزشگاه باید چند کیلومتر پیاده روی کنند. از لحاظ حرفه‌ای این کارها خوب نیست. در خیلی از کشورها قبل از شروع فصل تمام بلیت‌ها به فروش می‌رود در رئال مادرید نهایت اعتراض این است که پرچم سفید به دست می‌گیرند.  خیلی از فرهنگ‌ها و سنت‌ها مثل چهارشنبه سوری تغییر کرده است. چه کسی در گذشته در چهارشنبه سوری ترقه می‌زد؟ سنت‌های قشنگی داشتیم. خیلی از سنت‌های ما مثل نوروز با هجمه روبرو شد. امیدوارم سنت‌ها زنده شود و اخلاق مداری در فوتبال و… به وجود بیاید. وقتی می‌برید همه چیز خوب است اما وقتی شکست می‌خورید اتفاقات دیگری می‌افتد. اصل کار را قبول ندارم اما مشکلات اقتصادی را که در نظر بگیرید می‌بینید این کار بد نیست. اگر بلیت‌ها رایگان هم شود ایرادی به وجود نمی‌آید.

قلعه‌نویی در ادامه اظهار داشت: ۸ فینال در پیش داریم. بازی به بازی تلاش می‌کنیم متاسفانه شرایط را برایمان سخت کردند. با همین تعداد بازیکن کارمان را ادامه می‌دهیم. بازیکنان تیم تلاش می‌کنند و بسیار مصمم هستند. باید به این بازیکنان خسته نباشید و دست مریزاد گفت. اگر فردا هم ببریم بار دیگر مشکل دیگری برای ما به وجود می‌آورند.برخی افراد نه اینکه خودشان آبرو و حیثیت ندارند و این مسئله برایشان مهم نیست دست به هر کاری می‌زنند.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش، گفت: محمد نوری را به دلیل محرومیت نداریم. بقیه هم شرایطشان خوب است. شاید بازیکنانمان رویشان نمی‌شود بگویند مصدوم هستیم (با خنده).

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه قرار است محسن بنگر به صورت اختصاصی تمرین کند،‌ عنوان کرد: باشگاه تصمیم گرفته او به صورت اختصاصی تمرین کند و به مرز آمادگی برسد. او در اختیار باشگاه است و این تصمیم از سوی باشگاه گرفته شده است.

قلعه نویی در مورد اینکه گفته می‌شود محرومیت تراکتورسازی شامل تیم‌های پایه همه شده است، گفت: این محرومیت شامل موارد زیادی بوده است. دیدید که مقابل پرسپولیس دست و پای ما را بستند و به استخر انداختند.