برخورد خودروی سواری پژو با پیکان در مسیر روستای نوا به مراغه با ۴ کشته
برخورد خودروی سواری پژو با پیکان در مسیر روستای نوا به مراغه با ۴ کشته

مدیرعامل سازمان آتش نشانی مراغه گفت: بر اثر برخورد خودروی سواری پژو با پیکان وآتش گرفتن یکی از خودروهادرمسیر روستای نُوا به مراغه دو سرنشین خودروی پژو و دو سرنشین پیکان که همگی مرد بودند دردم جان باختند . به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، جواد پنداشته با بیان اینکه بر اثر […]

مدیرعامل سازمان آتش نشانی مراغه گفت: بر اثر برخورد خودروی سواری پژو با پیکان وآتش گرفتن یکی از خودروهادرمسیر روستای نُوا به مراغه دو سرنشین خودروی پژو و دو سرنشین پیکان که همگی مرد بودند دردم جان باختند .

به گزارش قلم پرس به نقل از خبرگزاری فارس، جواد پنداشته با بیان اینکه بر اثر برخورد خودروی سواری پژو با پیکان درمسیر روستای نُوا به مراغه دو سرنشین خودروی پژو و دو سرنشین پیکان که همگی مرد بودند دردم جان باختند، گفت : در این حادثه که ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روی داده شدت برخورد به حدی بوده که موجب آتش گرفتن سواری پژوی گاز سوز شده است .

مدیرعامل سازمان آتش نشانی مراغه افزود : با حضور بموقع امداد گران آتش نشانی آتش روزی مهار شده ولی همه سرنشینان این دو خودرو به خاطر شدت تصادف و آتش سوزی در محل فوت شده اند .

وی گفت : علت تصادف با حضور ماموران پاسگاه پلیس راه مراغه – هشترود در حال بررسی است .
پنداشته ، با بیان اینکه جاده روستای نُوا به خاطر وجود بیمارستان حضرت امیرالمومنین و پارک معلم در این مسیر از محور های پرتردد است از رانندگان خواست در این محور با سرعت مطمئنه و احتیاط بیشتر حرکت کنند.
رضا اصلانی فر ، فرمانده انتظامی مراغه علت تصاوف را رعایت نکردن حق تقدم و انحراف به چپ خودروی سورای پژو اعلام کرد .

photo_2017-03-26_21-24-06