بخشی‌زاده مدیرکل جدید  راه وشهرسازی آذربایجان شرقی شد
بخشی‌زاده مدیرکل جدید  راه وشهرسازی آذربایجان شرقی شد

بخشی‌زاده سرپرست اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان شرقی شد. به گزارش قلم پرس،از تبریز، با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی سرپرست اداره کل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی معرفی شد. با حضور ایمان اسلامیان معاون وزیر راه وشهرسازی، رحمتی معاون استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران کل شورای هماهنگی راه وشهرسازی و سایر مدیران در سالن جلسه […]بخشی‌زاده سرپرست اداره کل راه وشهرسازی آذربایجان شرقی شد.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی سرپرست اداره کل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی معرفی شد.

با حضور ایمان اسلامیان معاون وزیر راه وشهرسازی، رحمتی معاون استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران کل شورای هماهنگی راه وشهرسازی و سایر مدیران در سالن جلسه اداره کل راه وشهرسازی، امیر بخشی‌زاده بعنوان سرپرست اداره کل راه وشهرسازی معرفی شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به گستردگی وظایف حوزه راه وشهرسازی در استان گفت: همه دستگاههای مسئول در استان با تعامل و همفکری همدیگر باید ماموریتهای این وزارتخانه را اجرایی و عملیاتی کنند.

جواد رحمتی همچنین با قدردانی از خدمات و تلاش‌های ابوالقاسم سلطانی، مدیرکل پیشین راه و شهرسازی استان، از سرپرست جدید این اداره کل خواست تا با استفاده حداکثری از تمام ظرفیت‌های داخلی و تعامل با دستگاه‌های ملی، ضمن تحرک‌بخشی به ادارات تابعه وزارت راه و شهرسازی در استان، زمینه‌ساز تحولات مثبت در این حوزه باشد.

ایمان اسلامیان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی هم با معرفی امیر بخشی‌زاده به‌عنوان سرپرست جدید اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی، گفت: با توجه به کمبود شدید منابع مالی، بدون نگاه فرابخشی و حاکمیتی به موضوعات و مسائل این وزارتخانه ، امکان موفقیت وجود ندارد و بر این اساس نیازمند حمایت مدیریت عالی استان از دستگاه‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی هستیم.

در پایان مراسم حکم سرپرستی امیر بخشی زاده که توسط رستم قاسمی وزیر راه وشهرسازی امضاء شده است به وی داده شد.

انتهای پیام/