به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدیوسف شاکری، از مهیا شدن شرایط حضور آیت‌الله رئیسی در  تبریز خبر داد و اظهار داشت: آذربایجان در روز چهارشنبه میزبان آیت‌الله رئیسی خواهد بود. وی با اشاره به اینکه به دلیل فشارها و درخواست‌های مکرر مردمی پس از اعلام خبر لغو سفر ایشان به تبریز، پیگیر برگزاری سفر شدیم، […]

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدیوسف شاکری، از مهیا شدن شرایط حضور آیت‌الله رئیسی در  تبریز خبر داد و اظهار داشت: آذربایجان در روز چهارشنبه میزبان آیت‌الله رئیسی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه به دلیل فشارها و درخواست‌های مکرر مردمی پس از اعلام خبر لغو سفر ایشان به تبریز، پیگیر برگزاری سفر شدیم، گفت: آیت‌الله رئیسی در مورد ملاحظات کرونایی، تاکید جدی دارند که باید رعایت شود.

رئیس ستاد انتخاباتی مرکزی آیت‌الله رئیسی در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه برای این سفر، موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و شورای تأمین استان اخذ شده است، ابراز داشت: حفظ سلامت مردم در کنار حفظ نظم و فاصله گذاری اجتماعی مورد تاکید آیت الله رئیسی است تا از این جهت آسیبی به مردم وارد نشود.

وی زمان و مکان این مراسم را اعلام کرد و گفت: مراسم پرشور استقبال مردم آذربایجان از آیت‌الله رئیسی، عصر چهارشنبه، بلافاصله پس از اتمام پخش زنده سخنان مقام معظم رهبری، از ساعت ۷ عصر در ورزشگاه تختی باغشمال برگزار خواهد شد که درب‌های ورزشگاه از ساعت ۶ عصر بازگشایی می‌شود.

شاکری از همه مردم دعوت کرد تا دو روز مانده به انتخابات، با حضور گسترده خود، از آیت الله رئیسی حمایت کنند و روز جمعه در پای صندوق ها رای به تشکیل دولت مردمی و مقتدر کمک کنند.

انتهای پیام/۶۰۰۰۱