با حضور مرتضوی بررسی شد/ طرح‌های پیشنهادی آذربایجان‌شرقی برای سفر ریاست جمهوری
با حضور مرتضوی بررسی شد/ طرح‌های پیشنهادی آذربایجان‌شرقی برای سفر ریاست جمهوری

طرح‌های پیشنهادی آذربایجان‌شرقی برای سفر ریاست جمهوری، در جلسه‌ای به ریاست معاون اجرایی رئیس‌جمهور بررسی شدند. به گزارش قلم پرس،از تبریز، طرح‌های پیشنهادی آذربایجان‌شرقی برای سفر ریاست جمهوری، امرور دهم اردیبهشت ماه در جلسه‌ای به ریاست صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس‌جمهور بررسی شدند. در این جلسه که با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی […]طرح‌های پیشنهادی آذربایجان‌شرقی برای سفر ریاست جمهوری، در جلسه‌ای به ریاست معاون اجرایی رئیس‌جمهور بررسی شدند.

به گزارش قلم پرس،از تبریز، طرح‌های پیشنهادی آذربایجان‌شرقی برای سفر ریاست جمهوری، امرور دهم اردیبهشت ماه در جلسه‌ای به ریاست صولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس‌جمهور بررسی شدند.

در این جلسه که با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی آذربایجان‌شرقی در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد، بر اختصاص منابع به طرحهای نیمه‌تمام اولویت‌دار در تکمیل زیرساخت‌های توسعه‌ای آذربایجان‌شرقی تاکید شد.

جلسه هماهنگی نهایی سفر استانی آیت الله رئیسی به آذربایجان‌شرقی نیز طی روزهای آتی به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور و با حضور تعدادی از وزرا برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/